Zaloguj sięZaloguj się
 • Miejsce, w którym spałniają się zegarkowe marzenia

  Chrono24 to lider wśród stron oferujących luksusowe zegarki. Daj się zaskoczyć nasz szeroką ofertą. Znajdź Twój wymarzony model pośród ponad 300 000 ofert lub sprzedaj zegarek jednemu z ponad 10 milionów użytkowników odwiedzających naszą stronę w ciągu miesiąca.

Chrono24 w liczbach

 • 2017

  Od 2003 roku lider wśród stron oferujących luksusowe zegarki

 • 0

  Sprzedawców z ponad 90 krajów

 • 0

  Odwiedzających w miesiącu

 • 0

  Zegarków

 • 0 €

  Łączna wartość zegarków

 • 0

  Pobrania aplikacji

Kupuj i sprzedawaj na całym świecie

Kupuj od sprzedawców prywatnych i profesjonalnych z całego świata

Atrakcyjne oferty od sprzedawców z ponad 90 krajów: Na Chrono24 na pewno znajdziesz Twój wymarzony zegarek – bez różnicy czy szukasz klasycznego zegarka automatycznego, czy rzadkiego okazu kolekcjonerskiego.

Sprzedaj Twój luksusowy zegarek

Naszą stronę odwiedza dziennie ponad 350 000 miłośników zegarków. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego nabywcę dla Twojego zegarka – obojętnie czy sprzedajesz go jako osoba prywatna, czy przedsiębiorca.


Chrono24 Trusted Checkout

Kupuj bez ryzyka

 • Płatność za pomocą konta depozytowego

  Płatność za pomocą konta depozytowego

  Usługa Trusted Checkout nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Kwotę zamówienia wpłacasz na konto depozytowe, na którym pieniądze przechowywane będą do momentu otrzymania przez Ciebie zegarka. Dopiero wtedy kwota zostanie przekazana sprzedawcy.

 • Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  Masz 14 dni na zwrot zegarka, jeżeli nie będziesz z niego zadowolony. Kwota zamówienia zostanie Ci zwrócona, gdy zegarek zostanie dostarczony z powrotem do sprzedawcy.

 • Indywidualna pomoc

  Indywidualna pomoc

  Nasz Dział Obsługi Klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Wraz z naszym międzynarodowym zespołem przezwyciężysz bariery językowe. Będziesz mógł się skontaktować ze sprzedawcami z całego świata.

Ponad 2000 zaufanych sprzedawców

Nie pozostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi

Zakup zegarka przez internet opiera się na zaufaniu. Dlatego też zanim umożliwimy sprzedawcy korzystanie z naszej strony poddajemy go szczegółowej kontroli. Nie musisz się o nic obawiać!

Jesteś sprzedawcą zegarków?

Dzięki Chrono24 otworzysz się na nowe grono klientów – naszą stronę odwiedza 10 milionów użytkowników miesięcznie. Testuj nas za darmo przez 30 dni!

Zostań sprzedawcą na Chrono24

Chrono24

O nas

Od roku 2003, czyli od momentu powstania Chrono24, zajmujemy się kształtowaniem międzynarodowego rynku luksusowych zegarków oraz wyznaczaniem nowych standardów sprzedaży. Codziennie ponad 100 osób w Karlsruhe, Berlinie, Nowym Yorku i Hongkongu pracuje nad ulepszaniem naszej strony, aby móc zaoferować naszym klientom i sprzedawcom jak najlepsze wsparcie.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasz Dział Obsługi Klienta jest w każdej chwili do Twojej dyspozycji. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail:

+49 721 96693-0