Zaloguj się

Ochrona kupujących Chrono24

Zapewnij sobie bezpłatną ochronę kupujących na Chrono24: zaufani sprzedawcy, płatność za pomocą rachunku powierniczego i gwarancja autentyczności.

1.
Buyer Protection 1

Zaufani sprzedawcy

Zakup zegarka opiera się m.in. na zaufaniu. Dlatego zanim umożliwimy sprzedawcy profesjonalnemu korzystanie z platformy Chrono24, najpierw dokładnie sprawdzamy jego rzetelność.

Dowiedz się więcej
2.
Buyer Protection 2

Płatność za pomocą usługi Trusted Checkout

Kwotę zamówienia wpłacasz na rachunek powierniczy, na którym pieniądze przechowywane będą do momentu otrzymania przez Ciebie zegarka. Dopiero wtedy kwota zostanie przekazana sprzedawcy. Cała usługa jest przy tym całkowicie bezpłatna dla nabywców. Oferty, przy których oferowana jest płatność za pomocą usługi Trusted Checkout, są zawsze odpowiednio oznaczone.

Dowiedz się więcej
3.
Buyer Protection 3

Ubezpieczona przesyłka

Sprzedawca profesjonalny zobowiązany jest do ubezpieczenia zegarka do jego pełnej wartości, zanim nada go do wysyłki. Każda przesyłka musi być ponadto oznaczona numerem monitorowania. Aktualny status zamówienia znajdziesz w Twojej strefie myChrono24.

Dowiedz się więcej
4.
Buyer Protection 4

Gwarancja autentyczności

Jeżeli masz wątpliwości co do autentyczności zegarka zakupionego od jednego z naszych sprzedawców profesjonalnych, w ciągu 14 dni od otrzymania artykułu skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta korzystając z formularza kontaktowego. Sprawdzimy podaną przez Ciebie informację i wspólnie ze sprzedawcą pomożemy Ci w znalezieniu rozwiązania dla zaistniałej sytuacji. Jeżeli nie uda nam się osiągnąć porozumienia, Chrono24 zwróci Ci zapłaconą kwotę.

Dowiedz się więcej
5.
Buyer Protection 5

Indywidualna pomoc w wielu językach

W tych rzadkich przypadkach, gdy transakcja nie pójdzie po Twojej myśli, nasz Dział Obsługi Klienta zapewni Ci odpowiednie wsparcie. Wspólnie ze sprzedawcą pomożemy Ci w znalezieniu zadowalającego rozwiązania dla zaistniałego problemu.

Dowiedz się więcej
6.
Buyer Protection 6

Zwrot zamówienia

Jeżeli zegarek nie zostanie dostarczony lub nie będzie odpowiadał opisowi zamieszczonemu w ofercie, zapłacona kwota zostanie Ci zwrócona bezpośrednio z konta depozytowego. Zwrot odbywa się szybko i bez zbędnych komplikacji.

Dowiedz się więcej

O nas

Od momentu założenia Chrono24 w 2003 r. kształtujemy międzynarodowy handel luksusowymi zegarkami i wyznaczamy mu nowe standardy. Ponad 200 pracowników w Karlsruhe, Berlinie, Nowym Jorku i Hongkongu pracuje każdego dnia na tym, aby uczynić naszą stronę jeszcze bardziej atrakcyjną i móc zaoferować zarówno kupującym, jak i sprzedającym usługi najwyższej klasy.

Więcej o nas
Chrono24 CrewChrono24 ManagementChrono24 Castle

Chrono24 w liczbach

Chrono24 to wiodąca platforma handlowa dla luksusowych zegarków. Znajdziesz tu ponad 400 000 ofert, a wśród nich Twój wymarzony model. Możesz też sprzedać czasomierz jednemu z ponad 220 000 miłośników zegarków odwiedzających naszą stronę codziennie.

 • 2020

  Od 2003 roku lider wśród stron oferujących luksusowe zegarki

 • 0

  Sprzedawców z ponad 90 krajów

 • 0

  Odwiedzających dziennie

 • 0

  Zegarków

 • 0 €

  Łączna wartość zegarków

 • 0

  Pobrania aplikacji

Kupuj i sprzedawaj na całym świecie

Kupuj

Atrakcyjne oferty od sprzedawców z ponad 90 krajów: Na Chrono24 na pewno znajdziesz Twój wymarzony zegarek – obojętnie czy szukasz klasycznego zegarka automatycznego, czy rzadkiego okazu kolekcjonerskiego.

Sprzedaj

Chrono24 odwiedza ponad 7 milionów miłośników zegarków miesięcznie. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego nabywcę dla Twojego modelu – obojętnie czy sprzedajesz go jako osoba prywatna, czy przedsiębiorca.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+49 721 96693-0 Kontakt