Bezpiecznie.
Niezawodnie.
Bezpłatnie.
#chrono24buyerprotection
Bezpieczny zakup wymarzonego zegarka

Ochrona Kupujących: Bezpieczeństwo na Chrono24

Płatność za pośrednictwem usługi powierniczej

Dzięki usłudze powierniczej na Chrono24 Twoja płatność jest bezpieczna. Od chwili otrzymania przez Ciebie zegarka przechowujemy kwotę zakupu do 14 dni na naszym rachunku powierniczym. W ten sposób Twoje środki będą bezpiecznie zdeponowane do czasu, aż będziesz mieć pewność co do jakości zegarka. Dopiero po upływie tego czasu kwota zostaje przelana na konto sprzedawcy profesjonalnego.

Gwarancja autentyczności

To możemy Ci zagwarantować: Na Chrono24 wszystkie nowe i używane zegarki są oryginalne. Sprzedawcy profesjonalni są zobowiązani zweryfikować autentyczność każdego oferowanego artykułu. W razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy, że zgłosisz się do naszego Działu Obsługi Klienta w ciągu 14 dni od chwili otrzymania zegarka, aby otrzymać zwrot poniesionych kosztów.

Więcej informacji

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Zakupiony zegarek jest uszkodzony lub nie spełnia Twoich oczekiwań? To żaden problem. Skorzystaj w ciągu 14 dni z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy kupna, żeby dzięki międzynarodowej gwarancji zwrotu pieniędzy szybko i bezproblemowo otrzymać od nas zwrot poniesionych kosztów.

Oto jak przebiega proces zwrotu:

 1. 1. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta

  Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem +1 646-887-3560 lub mailowo w ciągu 14 dni od momentu doręczenia artykułu. Otrzymasz od nas wiadomość potwierdzającą terminowe odstąpienie od umowy zakupu. Poinformujemy Cię także o dalszych krokach.

 2. 2. Odeślij ubezpieczony artykuł sprzedawcy

  Odeślij oryginalnie opakowany zegarek sprzedawcy w ubezpieczonej przesyłce. Zasadniczo jako nabywca pokrywasz koszty przesyłki zwrotnej.

 3. 3. Kwota zamówienia zostanie Ci zwrócona

  Wpłacone na nasz rachunek powierniczy środki na pokrycie kwoty zakupu oraz kosztów wysyłki zwrócimy Ci szybko i bez zbędnych komplikacji.

Rygorystyczne warunki użytkowania

Na naszej platformie obowiązują surowe zasady, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Z Chrono24 mogą z korzystać tylko sprzedawcy profesjonalni, którzy przedstawią nam swój dowód tożsamości, wyciąg z rejestru handlowego, adres firmy oraz numer identyfikacji podatkowej. Oprócz tego każdy sprzedawca profesjonalny zobowiązuje się do przestrzegania naszych rygorystycznych warunków użytkowania. Dodatkową przejrzystość zapewniają autentyczne oceny nabywców – dzięki nim wiesz, od kogo kupujesz.

Ubezpieczona przesyłka

Każdy zegarek nadawany jest przez sprzedawcę profesjonalnego w przesyłce ubezpieczonej do pełnej wartości artykułu. Dzięki temu nie ponosisz żadnego ryzyka, także w przypadku zakupu towarów wysyłanych z innego kraju.

Zespół ds. jakości i bezpieczeństwa

Nasz 40-osobowy zespół ds. jakości i bezpieczeństwa dokłada wszelkich starań, żeby wyszukiwać potencjalnie podejrzane oferty i rozwiązywać wszelkie problemy jeszcze zanim się pojawią. Dzięki temu możesz skoncentrować się wyłącznie na zakupie zegarków.

Tak oceniają nas tysiące zadowolonych klientów:

Ocena TrustScore: „Doskonała“ przy 4,8 na 5 gwiazdek

154 852 recenzji z całego świata

Powered by TrustPilot

Potrzebujesz pomocy?

Pracownicy naszego wielojęzycznego Biura Obsługi Klienta Chrono24 są w każdej chwili do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zegarków lub procesu kupna. W razie potrzeby zawsze możesz na nas liczyć!

Interesujące liczby, dane i fakty:

 • 20

  lat jako lider na rynku zegarków luksusowych

 • 43000

  zaufanych sprzedawców z ponad 120 krajów

 • 200000

  nabywców rocznie ufa Ochronie Kupujących

 • 9000000

  odwiedzających miesięcznie na naszej stronie

 • 582000

  ofert gwarantujących Ci ogromny wybór

 • 6550000

  zadowolonych użytkowników aplikacji

Masz pytania?

Jeśli dokonałeś zakupu za pośrednictwem usługi powierniczej i chcesz skorzystać z ustawowego prawa zwrotu, skontaktuj się w ciągu 14 dni z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem +49 721 96693-920 lub mailowo na adres . Otrzymasz od nas wiadomość potwierdzającą terminowe odstąpienie od umowy. Poinformujemy Cię także o dalszych krokach.

Jeżeli wpłaciłeś kwotę zakupu bezpośrednio sprzedawcy profesjonalnemu lub prywatnemu, skontaktuj się z nim w sprawie zwrotu płatności.

Pamiętaj, że w przypadku zakupu od osoby prywatnej nie przysługuje ustawowe prawo do zwrotu lub odstąpienia od umowy.
W przypadku większości ofert możliwa jest realizacja transakcji za pomocą usługi powierniczej Chrono24. W tym celu wpłacasz kwotę zamówienia na rachunek powierniczy, na którym będzie ona przechowywana do momentu, aż otrzymasz zegarek. W razie pytań lub wątpliwości możesz się w każdej chwili skontaktować z naszym Działem Obsługi Klienta, który zatroszczy się o sprawny przebieg transakcji. Szczegółowe informacje dotyczące usługi powierniczej na Chrono24 znajdziesz tutaj:
Jeżeli sprzedawca nie oferuje płatności za pomocą usługi powierniczej, zwróć uwagę na następujące wskazówki:

W Twoim kraju na pewno znajdziesz sprawdzone firmy, które oferują usługi powiernicze. Dowiedz się więcej o każdej z nich, zanim się na którąś zdecydujesz.

Pamiętaj, że zarówno sprzedawca, jak i nabywca muszą się zgodzić na skorzystanie z pośrednictwa danej firmy. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi powierniczej, skontaktuj się z firmą, która ją oferuje, aby uzyskać dokładniejsze informacje. Nie ufaj korespondencji dotyczącej usług powierniczych, którą przekierowuje do Ciebie sprzedawca.
Wszystkich sprzedawców na Chrono24 obowiązuje zakaz oferowania podrobionych zegarków. Sprzedawcy profesjonalni są przez nas dokładnie weryfikowani i większość z nich od wielu lat sprzedaje z powodzeniem zegarki luksusowe na naszej platformie. Dodatkowym dowodem na rzetelność sprzedawcy jest certyfikat Trusted Seller. W przypadku, jeśli sprzedawcy profesjonalnemu zostanie udowodnione, że oferuje podróbki, zostaje przez nas zablokowany.

Przed dokonaniem zakupu wymarzonego zegarka, warto dla pewności odnaleźć informacje na temat jego ceny rynkowej. Jak wiadomo, zegarki takich znanych producentów jak np. Rolex czy Breitling raczej nie bywają oferowane za kilkaset euro. Najważniejsza zasada jest taka, że jeśli jakaś oferta brzmi zbyt pięknie, żeby mogła być prawdziwa, lub jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do autentyczności artykułu, lepiej zrezygnować z jego zakupu. W takich przypadkach możesz zwrócić naszą uwagę na taką ofertę klikając na jej stronie przycisk "Zgłoś ofertę".

Zauważ jednocześnie, że autentyczne, markowe zegarki czasem w trakcie naprawy wyposażane są w części zapasowe, które nie są identyczne z oryginalnymi. Brak oryginalnych części zamiennych zdarza się często zwłaszcza w przypadku zegarków vintage'owych. W takiej sytuacji jednak sprzedawca ma obowiązek poinformowania nabywcy o zamontowanych w zegarku częściach zamiennych.
W przypadku większości ofert możliwa jest realizacja transakcji za pomocą usługi powierniczej Chrono24. W tym celu wpłacasz kwotę zamówienia na rachunek powierniczy, na którym będzie ona przechowywana do momentu, aż otrzymasz zegarek. W razie pytań lub wątpliwości możesz się w każdej chwili skontaktować z naszym Działem Obsługi Klienta, który zatroszczy się o sprawny przebieg transakcji

Szczegółowe informacje dotyczące płatności za po średnictwem Chrono24 znajdziesz tutaj:
Jeżeli sprzedawca nie oferuje płatności za pomocą usługi powierniczej na Chrono24, skontaktuj się z nim bezpośrednio, aby ustalić szczegóły transakcji.

Dalsze pytania i odpowiedzi