Bezpiecznie.
Niezawodnie.
Bezpłatnie.
#chrono24buyerprotection
Bezpieczny zakup wymarzonego zegarka

Ochrona Kupujących: Bezpieczeństwo na Chrono24

Płatność za pośrednictwem usługi powierniczej

Dzięki usłudze powierniczej na Chrono24 Twoja płatność jest bezpieczna. Od chwili otrzymania przez Ciebie zegarka przechowujemy kwotę zakupu do 14 dni na naszym rachunku powierniczym. W ten sposób Twoje środki będą bezpiecznie zdeponowane do czasu, aż będziesz mieć pewność co do jakości zegarka. Dopiero po upływie tego czasu kwota zostaje przelana na konto sprzedawcy profesjonalnego.

Gwarancja autentyczności

To możemy Ci zagwarantować: Na Chrono24 wszystkie nowe i używane zegarki są oryginalne. Sprzedawcy profesjonalni są zobowiązani zweryfikować autentyczność każdego oferowanego artykułu. W razie jakichkolwiek wątpliwości wystarczy, że zgłosisz się do naszego Działu Obsługi Klienta w ciągu 14 dni od chwili otrzymania zegarka, aby otrzymać zwrot poniesionych kosztów.

Więcej informacji

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Zakupiony zegarek jest uszkodzony lub nie spełnia Twoich oczekiwań? To żaden problem. Skorzystaj w ciągu 14 dni z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy kupna, żeby dzięki międzynarodowej gwarancji zwrotu pieniędzy szybko i bezproblemowo otrzymać od nas zwrot poniesionych kosztów.

Oto jak przebiega proces zwrotu:

 1. 1. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta

  Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem +1 646-887-3560 lub mailowo w ciągu 14 dni od momentu doręczenia artykułu. Otrzymasz od nas wiadomość potwierdzającą terminowe odstąpienie od umowy zakupu. Poinformujemy Cię także o dalszych krokach.

 2. 2. Odeślij ubezpieczony artykuł sprzedawcy

  Odeślij oryginalnie opakowany zegarek sprzedawcy w ubezpieczonej przesyłce. Zasadniczo jako nabywca pokrywasz koszty przesyłki zwrotnej.

 3. 3. Kwota zamówienia zostanie Ci zwrócona

  Wpłacone na nasz rachunek powierniczy środki na pokrycie kwoty zakupu oraz kosztów wysyłki zwrócimy Ci szybko i bez zbędnych komplikacji.

Rygorystyczne warunki użytkowania

Na naszej platformie obowiązują surowe zasady, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. Z Chrono24 mogą z korzystać tylko sprzedawcy profesjonalni, którzy przedstawią nam swój dowód tożsamości, wyciąg z rejestru handlowego, adres firmy oraz numer identyfikacji podatkowej. Oprócz tego każdy sprzedawca profesjonalny zobowiązuje się do przestrzegania naszych rygorystycznych warunków użytkowania. Dodatkową przejrzystość zapewniają autentyczne oceny nabywców – dzięki nim wiesz, od kogo kupujesz.

Ubezpieczona przesyłka

Każdy zegarek nadawany jest przez sprzedawcę profesjonalnego w przesyłce ubezpieczonej do pełnej wartości artykułu. Dzięki temu nie ponosisz żadnego ryzyka, także w przypadku zakupu towarów wysyłanych z innego kraju.

Zespół ds. jakości i bezpieczeństwa

Nasz 40-osobowy zespół ds. jakości i bezpieczeństwa dokłada wszelkich starań, żeby wyszukiwać potencjalnie podejrzane oferty i rozwiązywać wszelkie problemy jeszcze zanim się pojawią. Dzięki temu możesz skoncentrować się wyłącznie na zakupie zegarków.

Tak oceniają nas tysiące zadowolonych klientów:

Ocena TrustScore: „Doskonała“ przy 4,8 na 5 gwiazdek

159 678 recenzji z całego świata

Powered by TrustPilot

Potrzebujesz pomocy?

Pracownicy naszego wielojęzycznego Biura Obsługi Klienta Chrono24 są w każdej chwili do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zegarków lub procesu kupna. W razie potrzeby zawsze możesz na nas liczyć!

Interesujące liczby, dane i fakty:

 • 20

  lat jako lider na rynku zegarków luksusowych

 • 44000

  zaufanych sprzedawców z ponad 120 krajów

 • 200000

  nabywców rocznie ufa Ochronie Kupujących

 • 9000000

  odwiedzających miesięcznie na naszej stronie

 • 597000

  ofert gwarantujących Ci ogromny wybór

 • 6550000

  zadowolonych użytkowników aplikacji

Masz pytania?

Dalsze pytania i odpowiedzi