Zaloguj się

Kupuj bez ryzyka

Od momentu złożenia zamówienia, po otrzymanie przesyłki.

Chrono24 Trusted Checkout

Dzięki usłudze Trusted Checkout zamówisz wymarzony zegarek u wybranego przez Ciebie sprzedawcy profesjonalnego i dokonasz bezpiecznej płatności za pomocą konta depozytowego. Sprzedawca otrzyma kwotę zamówienia dopiero wtedy, gdy dotrze do Ciebie przesyłka. Cała usługa jest przy tym całkowicie bezpłatna dla nabywców.

 • Transakcje bez granic

  Transakcje bez granic

  Na Chrono24 znajdziesz sprzedawców z ponad 90 krajów. Dzięki usłudze Trusted Checkout dokonywanie transakcji z nimi stanie się nie tylko szybsze, ale i prostsze. W każdej chwili będziesz mógł ponadto liczyć na wsparcie naszego międzynarodowego zespołu.

 • Ubezpieczona przesyłka

  Ubezpieczona przesyłka

  Sprzedawca profesjonalny zobowiązany jest do ubezpieczenia zegarka do jego pełnej wartości, zanim nada go do wysyłki. Każda przesyłka musi być ponadto oznaczona numerem monitorowania. Aktualny status zamówienia znajdziesz w Twojej strefie myChrono24.

 • Bezpieczna płatność

  Bezpieczna płatność

  Kwotę zamówienia wpłacasz na konto depozytowe, na którym pieniądze przechowywane będą do momentu otrzymania przez Ciebie zegarka. Dopiero wtedy kwota zostanie przekazana sprzedawcy.

 • Wsparcie w wypadku reklamacji

  Wsparcie w wypadku reklamacji

  Jeżeli zegarek nie zostanie dostarczony lub nie będzie odpowiadał opisowi zamieszczonemu w ofercie, zapłacona kwota zostanie Ci zwrócona bezpośrednio z konta depozytowego. Zwrot odbywa się szybko i bez zbędnych komplikacji.

 • Ochrona kupujących Chrono24

  • Ponad 3000 zaufanych sprzedawców

   Zakup zegarka opiera się m.in. na zaufaniu. Dlatego zanim umożliwimy sprzedawcy profesjonalnemu korzystanie z platformy Chrono24, najpierw dokładnie sprawdzamy jego rzetelność.

  • Wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb

   Ochrona kupujących na Chrono24 zabezpiecza Cię także po dokonaniu zamówienia. W tych rzadkich przypadkach, gdy transakcja nie pójdzie po Twojej myśli, nasz Dział Obsługi Klienta zapewni Ci odpowiednie wsparcie. Wspólnie ze sprzedawcą profesjonalnym pomożemy Ci w znalezieniu zadowalającego rozwiązania dla zaistniałego problemu. Skontaktuj się z nami najpóźniej 14 dni po otrzymaniu artykułu. Skorzystaj w tym celu z naszego formularza kontaktowego.

Dalsze informacje dotyczące ochrony kupujących znajdziesz tutaj.
Gwarancja autentyczności Chrono24

Jedną z głównych zasad obowiązujących na Chrono24 jest zakaz sprzedaży replik i falsyfikatów. Sprzedawca profesjonalny zobowiązany jest do sprawdzenia autentyczności zegarka zanim opublikuje ofertę. Wszelkie odstępstwa od oryginalnego stanu zegarka muszą być zawarte w opisie.

Masz wątpliwości? Możesz liczyć na nasze wsparcie!

Jeżeli masz wątpliwości co do autentyczności zegarka zakupionego od jednego z naszych sprzedawców profesjonalnych, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta w ciągu 14 dni od otrzymania artykułu. Skorzystaj w tym celu z naszego formularza kontaktowego. Sprawdzimy podaną przez Ciebie informację i wspólnie ze sprzedawcą pomożemy Tobie w znalezieniu rozwiązania dla zaistniałej sytuacji. Jeżeli nie uda nam się osiągnąć porozumienia, Chrono24 zwróci Ci zapłaconą kwotę.

Dalsze szczegóły znajdziesz w zasadach gwarancji autentyczności.

O nas

Od momentu założenia Chrono24 w 2003 r. kształtujemy międzynarodowy handel luksusowymi zegarkami i wyznaczamy mu nowe standardy. Ponad 200 pracowników w Karlsruhe, Berlinie, Nowym Jorku i Hongkongu pracuje każdego dnia na tym, aby uczynić naszą stronę jeszcze bardziej atrakcyjną i móc zaoferować zarówno kupującym, jak i sprzedającym usługi najwyższej klasy.

Chrono24 w liczbach

Chrono24 to wiodąca platforma handlowa dla luksusowych zegarków. Znajdziesz tu ponad 400 000 ofert, a wśród nich Twój wymarzony model. Możesz też sprzedać czasomierz jednemu z ponad 220 000 miłośników zegarków odwiedzających naszą stronę codziennie.

 • 2019

  Od 2003 roku lider wśród stron oferujących luksusowe zegarki

 • 0

  Sprzedawców z ponad 90 krajów

 • 0

  Odwiedzających dziennie

 • 0

  Zegarków

 • 0 €

  Łączna wartość zegarków

 • 0

  Pobrania aplikacji

Kupuj i sprzedawaj na całym świecie

Kupuj

Atrakcyjne oferty od sprzedawców z ponad 90 krajów: Na Chrono24 na pewno znajdziesz Twój wymarzony zegarek – bez różnicy czy szukasz klasycznego zegarka automatycznego, czy rzadkiego okazu kolekcjonerskiego.

Sprzedaj

Chrono24 odwiedza ponad 7 milionów miłośników zegarków miesięcznie. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego nabywcę dla Twojego modelu – obojętnie czy sprzedajesz go jako osoba prywatna, czy przedsiębiorca.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+49 721 96693-0 Kontakt