Dlaczego Chrono24? Zaloguj się

Kupuj bez ryzyka

Od momentu złożenia zamówienia, po otrzymanie przesyłki.

Chrono24 Trusted Checkout

Dzięki usłudze Trusted Checkout zamówisz wymarzony zegarek u wybranego przez Ciebie sprzedawcy profesjonalnego i dokonasz bezpiecznej płatności za pomocą konta depozytowego. Sprzedawca otrzyma kwotę zamówienia dopiero wtedy, gdy dotrze do Ciebie przesyłka. Cała usługa jest przy tym całkowicie bezpłatna dla nabywców.

 • Transakcje bez granic

  Na Chrono24 znajdziesz sprzedawców z ponad 90 krajów. Dzięki usłudze Trusted Checkout dokonywanie transakcji z nimi stanie się nie tylko szybsze, ale i prostsze. W każdej chwili będziesz mógł ponadto liczyć na wsparcie naszego międzynarodowego zespołu.

 • Ubezpieczona przesyłka

  Sprzedawca profesjonalny zobowiązany jest do ubezpieczenia zegarka do jego pełnej wartości, zanim nada go do wysyłki. Każda przesyłka musi być ponadto oznaczona numerem monitorowania. Aktualny status zamówienia znajdziesz w Twojej strefie myChrono24.

 • Bezpieczna płatność

  Kwotę zamówienia wpłacasz na konto depozytowe, na którym pieniądze przechowywane będą do momentu otrzymania przez Ciebie zegarka. Dopiero wtedy kwota zostanie przekazana sprzedawcy.

 • Wsparcie w wypadku reklamacji

  Jeżeli zegarek nie zostanie dostarczony lub nie będzie odpowiadał opisowi zamieszczonemu w ofercie, zapłacona kwota zostanie Ci zwrócona bezpośrednio z konta depozytowego. Zwrot odbywa się szybko i bez zbędnych komplikacji.

 • Ochrona kupujących Chrono24

  • Ponad 3000 zaufanych sprzedawców

   Zakup zegarka opiera się m.in. na zaufaniu. Dlatego zanim umożliwimy sprzedawcy profesjonalnemu korzystanie z platformy Chrono24, najpierw dokładnie sprawdzamy jego rzetelność.

  • Wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb

   Ochrona kupujących na Chrono24 zabezpiecza Cię także po dokonaniu zamówienia. W tych rzadkich przypadkach, gdy transakcja nie pójdzie po Twojej myśli, nasz Dział Obsługi Klienta zapewni Ci odpowiednie wsparcie. Wspólnie ze sprzedawcą profesjonalnym pomożemy Ci w znalezieniu zadowalającego rozwiązania dla zaistniałego problemu. Skontaktuj się z nami najpóźniej 14 dni po otrzymaniu artykułu. Skorzystaj w tym celu z naszego formularza kontaktowego.

Dalsze informacje dotyczące ochrony kupujących znajdziesz tutaj.
Gwarancja autentyczności Chrono24

Jedną z głównych zasad obowiązujących na Chrono24 jest zakaz sprzedaży replik i falsyfikatów. Sprzedawca profesjonalny zobowiązany jest do sprawdzenia autentyczności zegarka zanim opublikuje ofertę. Wszelkie odstępstwa od oryginalnego stanu zegarka muszą być zawarte w opisie.

Masz wątpliwości? Możesz liczyć na nasze wsparcie!

Jeżeli masz wątpliwości co do autentyczności zegarka zakupionego od jednego z naszych sprzedawców profesjonalnych, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta w ciągu 14 dni od otrzymania artykułu. Skorzystaj w tym celu z naszego formularza kontaktowego. Sprawdzimy podaną przez Ciebie informację i wspólnie ze sprzedawcą pomożemy Tobie w znalezieniu rozwiązania dla zaistniałej sytuacji. Jeżeli nie uda nam się osiągnąć porozumienia, Chrono24 zwróci Ci zapłaconą kwotę.

Dalsze szczegóły znajdziesz w zasadach gwarancji autentyczności.

O nas

Od momentu założenia Chrono24 w 2003 r. kształtujemy międzynarodowy handel luksusowymi zegarkami i wyznaczamy mu nowe standardy. Ponad 200 pracowników w Karlsruhe, Berlinie, Nowym Jorku i Hongkongu pracuje każdego dnia na tym, aby uczynić naszą stronę jeszcze bardziej atrakcyjną i móc zaoferować zarówno kupującym, jak i sprzedającym usługi najwyższej klasy.

Chrono24 w liczbach

Chrono24 to wiodąca platforma handlowa dla luksusowych zegarków. Znajdziesz tu ponad 400 000 ofert, a wśród nich Twój wymarzony model. Możesz też sprzedać czasomierz jednemu z ponad 220 000 miłośników zegarków odwiedzających naszą stronę codziennie.

 • 2019

  Od 2003 roku lider wśród stron oferujących luksusowe zegarki

 • 0

  Sprzedawców z ponad 90 krajów

 • 0

  Odwiedzających dziennie

 • 0

  Zegarków

 • 0 €

  Łączna wartość zegarków

 • 0

  Pobrania aplikacji

Kupuj i sprzedawaj na całym świecie

Kupuj

Atrakcyjne oferty od sprzedawców z ponad 90 krajów: Na Chrono24 na pewno znajdziesz Twój wymarzony zegarek – bez różnicy czy szukasz klasycznego zegarka automatycznego, czy rzadkiego okazu kolekcjonerskiego.

Sprzedaj

Chrono24 odwiedza ponad 7 milionów miłośników zegarków miesięcznie. Dzięki nam znajdziesz odpowiedniego nabywcę dla Twojego modelu – obojętnie czy sprzedajesz go jako osoba prywatna, czy przedsiębiorca.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie na nie odpowie:

+49 721 96693-0 Kontakt

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.