Dlaczego Chrono24? Zaloguj się
Edycje limitowane

Omega Speedmaster Professional

Aukcja została zakończona.

Ends: Aukcja została zakończona

Period: od 04.12.18 17:00 do 11.12.18 17:00

Buying fee:

Offers: 0

Infos zur Auktion

Model Omega Speedmaster znany jest z tego, że w 1969 znalazł się na księżycu. Jego historia zaczęła się jednak 12 lat wcześniej. Stworzony z myślą o kierowcach rajdowych, chronograf szybko trafił na nadgarstki astronautów, a stamtąd na karty historii. Od tego momentu jego sukces stał się nieunikniony. Popularność modelu Omega Speedmaster zaczęła wzrastać w latach 60. i to nie tylko wśród celebrytów, ale także wśród zwykłych ludzi. Zegarek pojawił się w kilku filmach, co tylko powiększyło jego fanklub. Ponad pół wieku później Speedmaster w dalszym ciągu należy do grona najbardziej znanych czasomierzy na świecie. Jego ponadczasowy design, wyjątkowa funkcjonalność i niezachwiana reputacja sprawiają, że ten legendarny model to „must have" dla każdego kolekcjonera. Najnowsza aukcja Chrono24 oferuje szeroki wybór najróżniejszych wariantów Speedmastera. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy miałaby to być jakaś szczególna edycja specjalna, czy vintage' owy Speedy. Dlatego zachęcamy do przyjrzenia się tym wyjątkowym ofertom. Dla uczczenia #speedytuesday aukcja Chrono24 rozpocznie się we wtorek 04.12.2018 i będzie trwała do wtorku 11.12.2018.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasz Dział Obsługi Klienta chętnie na nie odpowie:

+49 721 96693-940 Kontakt

Czym jest cena minimalna?
Cena minimalna określana jest przez sprzedawcę przed rozpoczęciem aukcji. Aby zegarek został zlicytowany, najwyższa oferta musi osiągnąć tę kwotę lub ją przekroczyć. Jeżeli cena minimalna nie zostanie osiągnięta, aukcja zostanie uznana za nieważną, a zegarek pozostanie u sprzedawcy.
Dlaczego chwilę przed zakończeniem aukcji jej czas się przedłuża?
W sytuacji, gdy oferta wpłynie chwilę przez zakończeniem aukcji, jej czas przedłuży się o 30 sekund. Proces ten będzie się powtarzał do momentu, gdy nikt już nie będzie licytował, a aukcja się zakończy.
Jak mogę wziąć udział w aukcji?
Aby wziąć udział w aukcji na Chrono24 musisz posiadać konto użytkownika, a Twój profil musi być w całkowicie wypełniony. Aby zarejestrować się bezpłatnie kliknij tutaj.
Wygrałem zegarek na aukcji. Co dalej?
Gratulujemy zakupu nowego zegarka! Po zakończeniu aukcji zostaniesz poproszony o wpłacenie całości kwoty na rachunek powierniczy. W następnej kolejności sprzedawca nada artykuł do wysłania. Dalsze informacje dotyczące płatności znajdziesz w wiadomości e-mail, którą otrzymasz po wygraniu aukcji.
Czy wzięcie udziału w aukcji jest bezpłatne?
Tak, samo licytowanie zegarka nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami ani opłatami. Pamiętaj jednak, że składane przez Ciebie oferty są wiążące. Jeżeli w momencie zakończenia aukcji Twoja oferta była najwyższa, będziesz zobowiązany do zapłacenia całkowitej kwoty zamówienia (wysokość oferty + koszty wysyłki).
Czy aukcje na Chrono24 są bezpieczne?

Zapłata za wylicytowany zegarek odbywa się pośrednictwem usługi Trusted Checkout. Jest ona bardzo bezpieczna: wpłacasz wymaganą kwotę na rachunek powierniczy, a po jej zaksięgowaniu sprzedawca nadaje przesyłkę do wysłania. Kwota zamówienia zostanie przekazana sprzedawcy dopiero w momencie otrzymania przez Ciebie zegarka.

You can find more information about Trusted Checkout here.

Dlaczego zegarki oferowane są w różnych walutach?
Oferty mogą być składane tylko w walucie sprzedawcy. Dla ułatwienia podajemy również ich przybliżoną kwotę w Twojej walucie.
Czym jest cena szacunkowa?
Cena szacunkowa opiera się na naszej ocenie wartości zegarka i podawana jest w formie widełek cenowych.
Jak mogę się skontaktować ze sprzedawcą zegarka?
Aby zadać sprzedawcy pytanie kliknij na przycisk "Skontaktuj się ze sprzedawcą", który znajduje się na stronie aukcji.
Jak mogę złożyć ofertę?
Aby złożyć ofertę musisz być zalogowany na Chrono24, a Twój profil musi być całkowicie uzupełniony. Na stronie aukcji, obok zdjęcia, znajdziesz rozwijaną listę, z której możesz wybrać interesującą Cię kwotę. Nie musisz się przy tym decydować na najniższą.
Kto jest stroną umowy?
W każdym przypadku umowa zostanie zawarta bezpośrednio pomiędzy Tobą a sprzedawcą zegarka.

Dalsze informacje dotyczące realizacji transakcji przez Chrono24 znajdziesz tutaj:

Oferta pochodzi z zagranicy. Na co powinienem zwrócić uwagę i na jakie opłaty muszę się przygotować?
Podana cena jest kwotą ustaloną przez sprzedawcę. Dodatkowo mogą zostać do niej naliczone np. opłaty celne, podatki importowe, koszty wysyłki i ubezpieczenia.

Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby dowiedzieć się, ile będzie wynosiła całkowita kwota zamówienia (wraz z ewentualnymi opłatami). Poinformuje Cię on również o tym, czy firma transportowa zajmie się procedurami związanymi z cłem. Aby uzyskać informacje na temat obowiązujących przepisów dotyczących zakupu towarów za granicą, skontaktuj się z najbliższym urzędem celnym.

Zakup zegarków wewnątrz Unii Europejskiej jest wolny od cła. Jednak w przypadku importu zegarka z kraju trzeciego (np. ze Stanów Zjednoczonych) do UE naliczane są niewielkie opłaty celne i podatki importowe. Szczegółowe informacje na ten temat uzyskasz w urzędzie celnym.
W jaki sposób Chrono24 weryfikuje sprzedawców profesjonalnych?
Podczas procesu rejestracji sprawdzamy zarówno tożsamość sprzedawców na Chrono24, jak i ich rzetelność. Składa się na to m.in. sprawdzenie referencji oraz dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej. W ocenie sprzedawców uwzględniane są również opinie klientów.
Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.