Ochrona kupujących Gwarancja autentyczności Dlaczego Chrono24? Masz pytania? +1 646-887-3560 lub e-mail Polska | PLN

Oktopus

Jak w przypadku ośmiornic, żywiołem tych niezwykłych zegarków jest woda. Dzięki innowacyjnej konstrukcji koperty oraz wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów modele te są nie tylko odporne na działanie wody, ale również nie ulegają korozji. Niektóre z nich wyposaża się dodatkowo w funkcję faz księżyca, bardzo przydatną podczas nurkowania nocą.

Spido

Kolekcja Spido w pełni zasługuje na swoją nazwę: jej modele są lekkie i wytrzymałe jak pajęcze sieci. Świetnie sprawdzą się podczas uprawiania sportów wyczynowych. Dzięki wykorzystaniu szkieletowej koperty oraz najnowocześniejszych materiałów takich jak tytan zredukowano ich wagę, jednocześnie maksymalizując wydajność.

Połączenie technologii analogowej i cyfrowej

Marka Linde Werdelin założona została w roku 2002 przez dwóch przyjaciół z dzieciństwa, Mortena Linde i Jorna Werdelina.

Ich celem było stworzenie niezawodnych zegarków, wyposażonych w technologię poprawiającą bezpieczeństwo osób uprawiających sporty wyczynowe. Efekt przeszedł wszelkie oczekiwania: ich modele są nie tylko piękne, ale i niezwykle praktyczne.

Wizja piękna i wydajności

Filozofia marki jest niezwykle prosta: walcz z własnymi ograniczeniami i żyj pełnią życia. Zegarki Linde Werdelin pomogą Ci zrealizować ten cel i sprawdzą się podczas każdej przygody.

Producent oferuje idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Inwestując w czasomierze Linde Werdelin kupujesz nie tylko w sportowy gadżet, ale także prawdziwe dzieło sztuki.

Technologia i kunszt rzemieślniczy

Każdy z zegarków jest efektem starannej pracy zegarmistrza. Całości dopełniają montowane w nich unikatowe mechanizmy.

Konstruktorzy Linde Werdelin sięgają po innowacyjne materiały i najnowocześniejsze metody. Ponad dwa lata zajęło im dopracowanie włókna węglowego 3DTP™ wykorzystywanego do produkcji kopert.

Jorn Werdelin specjalnie dla Chrono24

Założyciele

Morten Linde
Morten Linde jest odpowiedzialny za produkty firmy od strony kreatywnej. Przykłada bardzo dużą wagę zarówno do ich wyglądu, jak i trwałości. Dba o to, aby zegarki Linde Werdelin były nie tylko piękne, ale i niezawodne.

Jorn Werdelin
Jorn Werdelin wywodzi się z rodziny o tradycjach jubilerskich. Prywatnie jest także zapalonym narciarzem i płetwonurkiem, co zapewnia mu odpowiednie doświadczenie do bycia siłą napędową marki.

BrandBoutique

Ekskluzywne zegarki bezpośrednio od producenta