Zegarki z naciągiem manualnym

Płaskie koperty, proste linie i dokładność chodu – tak w skrócie określić można zegarki manualne marki NOMOS Glashütte. Będą działały przez ponad 40 godzin, zanim konieczne stanie dostarczenie im energii. Wariant manualny modelu Tangente to nie tylko klasyk, ale i jeden z najbardziej ikonicznych zegarków manufaktury. Kolekcję uzupełnia wypukły Orion, oferowany w najróżniejszych rozmiarach i kolorach, jak i miejski Metro z rezerwą chodu lub bez niej.

Zegarki automatyczne

Zegarki automatyczne NOMOS Glashütte będą chodzić i chodzić i chodzić, a to dzięki temu, że same się nakręcają – wystarczy do tego tylko niewielki ruch ręki. Marynistyczny Ahoi może przy tym zejść na głębokość 200 metrów, a to dzięki przykręcanej koronce i deklowi. Model Zürich Weltzeit to natomiast najprawdziwszy kosmopolita – wskazuje czas dla 24 stref czasowych.

Manufaktura

NOMOS Glashütte to jedna z nielicznych niezależnych manufaktur na świecie. Jej korzenie znajdują się w kolebce niemieckiego zegarmistrzostwa – w Glashütte. Tam też produkowanych jest prawie 95% części zegarkowych, od kół zębatych, aż po wychwyt. Przełom nastąpił w roku 2014, kiedy to marka NOMOS Glashütte zaprezentowała Swing System stanowiący technologiczną sensację. Wychwyt ten zapoczątkował nową erę – pozwolił na zamanifestowanie własnej niezależności. Manufaktura nie przestaje szukać nowych rozwiązań i jest obecnie największym producentem zegarków mechanicznych w Niemczech.

Od Glashütte po cały świat

Dzięki naszej wyszukiwarce autoryzowanych sprzedawców dowiesz się, gdzie znajdziesz zegarki NOMOS.

Szukaj autoryzowanego sprzedawcy
Design

Ręcznie wykonane w Glashütte, zaprojektowane w Berlinie. Modele NOMOS Glashütte to najprawdziwsi Berlińczycy – są modne, nieskomplikowane, a zarazem uwodzicielskie. Nad ich perfekcyjną formą czuwa wiele kreatywnych głów. NOMOS Glashütte tworzy swoje zegarki zgodnie z zasadami Niemieckiego Związku Twórczego, stawiając na przejrzystość i minimalizm.

Klasyki

Do dzisiaj za numer jeden pośród zegarków NOMOSa uważany jest model Tangente. W ciągu 25 lat osiągnął on status klasyka wyróżniającego się kultowym designem. Do innych wcześniejszych kolekcji należą Orion, Ludwig oraz czworokątna Tetra. Produkowane do dzisiaj, są niezwykle popularne i dostępne w najróżniejszych rozmiarach i kolorach, w wariatach automatycznych jak i manualnych. Obecnie do oferty marki należy aż 13 kolekcji.

BrandBoutique

Ekskluzywne zegarki bezpośrednio od producenta

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.

+49 721 96693-980

Kontakt