Zaloguj się

Czy ten zegarek do mnie pasuje?

Czy ten zegarek do mnie pasuje?

Sprawdź jak zegarek tej wielkości będzie się prezentował na nadgarstku.

Czy ten zegarek do mnie pasuje?

sŚrednica zegarka

sSzerokość nadgarstka

Zdjęcie zbliżone do oryginału

s m l
Kobieta Mężczyzna
mm inches
  Chcesz sprzedać podobny zegarek? Stwórz ofertę

Udostępnij tę ofertę

Skrócony link do oferty

Dior Ladies Christal CD114370 18K Solid Gold Diamond

22 973 
Darmowa wysyłka do USA

Ustawienia

Jak działa usługa powiernicza?
Kup
Zaproponuj cenę
Ochrona kupujących Chrono24
 • Bezpieczna płatność z użyciem rachunku powierniczego
 • Zaufani sprzedawcy profesjonalni
 • Gwarancja autentyczności
Więcej informacji
Stan Nowy
Zawartość dostawy Z oryginalnym pudełkiem i oryginalnymi dokumentami
Dostępność Artykuł dostępny od razu
Przewidywana dostawa 22 lut 2020 - 2 mar 2020
Metoda płatności
Przelew

Sprzedawca
Oceny: 214
Sprzedawca pochodzi z New York, USA.
Skontaktuj się ze sprzedawcą

Szczegóły

Dane podstawowe

Numer oferty 78X462
Numer referencyjny CD114370
Marka Dior
Model Christal
Naciąg Kwarcowy
Materiał koperty Żółte złoto
Materiał paska Skóra krokodyla
Rok Nieznany
Stan Nowy (Fabrycznie nowy bez śladów użytkowania)
Zawartość dostawy Z oryginalnym pudełkiem i oryginalnymi dokumentami
Płeć Zegarek damski
Lokalizacja USA, New York, New York

Mechanizm

Naciąg Kwarcowy
Mechanizm Swiss Movement

Koperta

Materiał koperty Żółte złoto
Średnica 39 mm
Wysokość 12 mm
Materiał lunety Stal
Szkło Szkiełko szafirowe
Cyferblat Biały
Cyfry Rzymskie

Pasek

Materiał paska Skóra krokodyla
Kolor paska Czarny
Szerokość wstęgi 18 mm Doradztwo w kwestii wielkości paska
Zapięcie Zapięcie klamrowe
Materiał zapięcia Żółte złoto

Komplikacje

Chronograf, Data

Opis

To jest tekst tłumaczony automatycznie.
damski Christian Dior Christal CD114370 diament 18k solidne złoto 39mm zegarek. sklep nowy model wyświetlacza z ręczny i niewypełnione karty gwarancyjnej. kwarcowy mechanizm zapewnia perfekcyjnie. Dopasowany damski nadgarstka w górę do 7,75 cali. szwajcarski kunszt i francuskiej elegancji z ten pożądany domu Dior unite do produkcja eleganckie zegarki. Christal ten model posiada wspaniały diament zestaw z bezel 76 szlif brylantowy VS diamentami f-g kolor sumą Karat 0,76. ten numer seryjny jest stanowi i widoczne na plik. autentyczność jest 100% gwarantowana.

Proszę nie pytać do wysyłania zdjęć oryginalnych. wszystkie obrazy, które widzieć powyżej są oryginalne zdjęcia tego rzeczywistego zegarek. białe tło była dodawana przy użyciu Photoshop dla atrakcyjnego wyglądu. nie używam zapas zdjęć. Co możesz widzieć to co możesz dać.

autentyczność i nasza gwarancja!
• wszystkie zegarki oferowane przez Luxury Horology Inc są do gwarantowane są w 100% autentyczne i oryginalne. jesteśmy oficjalnie zarejestrowana jak anglosaskiego w ten stan New York. jesteśmy członkami tego IWJG zegarek stowarzyszenia i mamy obszerną listę odnośników. Po zakup a zegarek z nami, są mile widziani do uwierzytelnienia ten zegarek ten z autoryzowanych zegarmistrz albo autoryzowanego dealera tego zegarek marki. jesteśmy Premium godna zaufania sprzedawców na Chrono 24. Mamy również doskonały opinie na e Bay można znaleźć nas tam pod "Horology luksus". Proszę zauważ, że e Bay ceny są zawsze wyższe z powodu e Bay opłaty, więc proszę nie pytać do meczu ten Chrono 24 cena ebay via.
• wszystkie zegarki są ostrożnie kontrolowane przed do transport. Jeśli są kupując używany zegarek i tym podobnie, prawdopodobnie będziemy profesjonalnie polerować i tym podobnie do doprowadzenia tył i tym podobnie do "jak dobry jak nowy".
• wszystkie zdjęcia wyświetlane są ten rzeczywisty zdjęcia zegarki na zapas. Nie będziemy wykorzystywać zapas zdjęć. Jeśli ten zegarek jest zupełnie nowy i mamy mnożenie ilości na zapas, po czym mamy tylko ten wyświetlacz fotografie jednego zegarki.
Gwarancja
• używany wszystkie zegarki są pokrytą 14 dni bezwarunkowej pieniądze tył gwarancja (zajrzyj do sekcji powraca poniżej) oraz 30 dni gwarancji.
• nowy wszystkie zegarki są pokrytą 14 dni bezwarunkowej pieniądze tył gwarancja (zajrzyj do sekcji powraca poniżej) i 1 letnią gwarancją.
• Gwarancja obejmuje uszkodzenia tylko mechanizm. Nadużycia takie jak nie tylko do limitowana: niszczy ten szkło, porzuca ten zegarek mechanizm, jak awaria w wyniku uderzania ten zegarek na twardej powierzchni, powstających w wodzie z otwartym koronka, z pływania a zegarek, że nie jest wodoodporny nie pokrytą ten gwarancji.
• wszystkie naprawy gwarancyjne są wykonywane przez wykwalifikowanych i kwalifikowanych zegarmistrz w New York. Nie jesteśmy zdolni do ten pokrywa pełny koszt naprawy, jeżeli nabywca zdecyduje do naprawić ten zegarek lokalnie.
Polityka PŁATNOŚCI
1. pay pal jest przyjęta dla wszystkie dodatki poniżej $ 10,000. - pay pal ma limit 10 000 $ za każdą transakcję. Jeśli ten element jest nad $ 10,000, $ 10,000 mogą być przesyłane za pośrednictwem pay pal i ten tego wypoczynku kwota powinna być wysłana przez przelew bankowy, bank albo kontrola kontrola osobista. Nie możemy zaakceptować wielu płatności pay pal dla pojedynczej transakcji. Możemy tylko wysyłka do transport ten adres podany przez pay pal na płatności transakcji "szczegół". Nie będzie żadnych wyjątków dla tych zasad. ten jest gotowe do pomocy ten zminimalizować ryzyko oszustwa, kradzieży kart kredytowych, skradzione konto pay pal, oraz kradzieży tożsamości. jak sprzedawcy, pay pal obejmuje wszystkie ryzyka ten jak długo jak my wysyłka do ten adres podany przez PayPal.
2. Chrono 24 kasy - ostatnio Chrono 24 wprowadziła nowy kontrola poza systemem. Możesz zapraszamy do ten komplet kontrola wysyłając przelew bankowy do Chrono 24. Wydzielają one ten fundusze do mojego banku 7 dni po ten klient odbiera ten zegarek.
3. kontrola banku - tylko z amerykańskich banków. Przyjęty na dowolną kwotę. Prosimy o upływie 2-3 dni do sprawdzenia kontrola ten i ten dla funduszy do czysta.
4. przelew bankowy Transfer - przyjęta z dowolnego kraju. Przyjęty na dowolną kwotę. Możemy następne wysyłka następnego dnia po otrzymaniu ten transfer. przelew bankowy informacje będą dostarczane na życzenie.
5. kontrola osobista - tylko z amerykańskich banków. Przyjęty na dowolną kwotę. Prosimy o upływie 1-3 tygodni dla ten kontrola do czysta. ten ten wyższe kwoty, ten już trwa i tym podobnie dla ten kontrola do czysta.
ten wszystkie płatności akceptowane tylko w USD $ (w dolarach USA). Nie możemy zaakceptować jakiejkolwiek innej walucie.
Nie możemy przeprosić dla ten niedogodności, tylko my nie akceptujemy kart kredytowych bezpośrednio na ten czas. Możesz bezpiecznie zapłacić przez pay pal ci przy użyciu karty kredytowej. ten to jest najbezpieczniejszy sposób zarówno dla nabywca i ten sprzedawca.

transport stawki
Domowe (USA transport)
• Bezpłatny dla USPS Priority Mail dodatki pod $ 2500. $ 20 upgrade do Fedex drugi dzień, $ 30 Fedex priorytet.
• Free Fedex drugi dzień dla dodatki nad $ 2500, $ 20 upgrade do Fedex priorytet
• Free Fedex priorytet dla pozycji nad $ 10000
Sobota dostawa via Fedex jest dostępna dla dodatkowe $ 20
międzynarodowy stawki i stan
• Pozycja wartość mniejszą niż 300 $ - $ 30 za pośrednictwem USPS międzynarodowy charakter priorytetowy.
• Pozycja wartość $ 300 $ - 2000 $ - 60 za pośrednictwem USPS EMS oddaje Mail
• Dowolna wartość - $ 70 za pośrednictwem Fed Ex międzynarodowy gospodarka
• Dowolna wartość - $ 90 za pośrednictwem Fed Ex międzynarodowy priorytet (2-3 dni do Europy)
transport do Rosji tylko poprzez EMS oddaje mail.
transport i polityki celnej
• wszystkie dodatki są wysyłane w ciągu 1 dnia roboczego z data ten otrzymujemy ten skasowany płatności. Jeśli dla jakiegoś powodu mamy opóźnienie transport elementu, naprawimy ten upgrade metoda transport do dopełnić dla stracony czas. Jeśli masz już wypłaconych dla priorytetu transport, nadamy odpowiedni numer autoryzacyjny zwrotu dla ekstra ten koszt transport i wysyłka przez ten najszybsza metoda.
• Jeśli potrzebujesz ci pozycja wysłane na ten sam dzień, proszę skontaktować się z nas przed przystąpieniem do dokonywania zakup. Jesteśmy najbardziej prawdopodobny byłby zdolny do na wysyłka tego samego dnia, jeśli ci otrzymania zapłaty przed 4pm Eastern Time.
• W niektórych ekstremalnie rzadki koperty z powodu do okoliczności poza naszą kontrolą, możemy opóźnić transport dla dłuższy okres czasu. W takich koperty oferujemy nabywcom ten opcja pełny zwrot do albo poczekać aż czynności znormalizować.
• Nie musimy brać odpowiedzialność za transport dla opóźnień spowodowanych przez Fed Ex albo USP.
• transport do Rosji - tylko w razie USPS EMS Poczta oddaje (brak innych przewoźników)
• Kupujący jest odpowiedzialny dla płacenia opłat celnych, opłat celnych, podatków przywozowych oraz podobne opłaty. Skontaktuj się miejscowa ci biuro celne dla ten podział tego specjalne opłaty. każdy kraj posiada specjalne różnych struktury opłat.
• Nie musimy przejmować odpowiedzialność dla opóźnień spowodowanych przez specjalne's posiada albo odprawa celna. i tym podobnie jest bardzo nietypowe dla taryfy do trzymaj ten pakiet dla dłuższy okres czasu, tylko i tym podobnie może się zdarzyć.
• numer referencyjny, sygnatura potwierdzenie jest zawarty w wszystkie transporty. wszystkie dodatki nad $ 250 są dostarczane z sygnatura potwierdzenie; ktoś musi być stanowi do podpisania dla ten pakiet. Nie ma wyjątku dla tych rządów; nie jesteśmy w stanie do wysyłka bez sygnatura dla potwierdzenia wszelkie dodatki nad $ 250.
Podatku od SPRZEDAŻY.
• Z czystym sumieniem jesteśmy wymagane do ładowania NY Stanowy podatek od sprzedaży dla dodatki wszystkie wysłane do NY i dla wszystkie osobiste podbieracza. znajduje się absolutnie żadnych wyjątków dla tych zasad! Wypłacanie gotówki nie wyklucza cię z płacenia podatku od sprzedaży.
• Zwolnione z podatku - jeśli są firmy i zakup elementu dla odsprzedaży musisz fax nas ci certyfikat odsprzedaży i należycie wypełniony ST-120 formularz.
• Można faksować dokumenty do (888) 573-0556. ten musi być wykonane przed wysłaniem ten nas płatności. Gdy otrzymujemy ten płatności i wysyłka produkty ten nie będziemy zdolni do procesu podatek-zwolnienie i wydać jakikolwiek podatek od sprzedaży zwroty.
• obecnych NY Stanowego stawka podatku wynosi 8.875%.
• Nie będziemy pobierać żadnych podatków dla wszystkie inne państwa albo państw.
Powrót
Oferujemy 14 dni bezwarunkowej pieniądze tył gwarancja na ten wszystkie zegarki.
Zwrot kwoty:
• Jeśli ten element jest znacznie nie jak opisane, nadamy odpowiedni numer autoryzacyjny zwrotu pełny plus wyślemy prepaid Fed Ex zwróć etykieta albo spłacić ten zwróć transport za pośrednictwem USPS.
• Jeśli ten element jest jak opisane, nadamy pełny zwrot ten mniej rzeczywista transport (nawet jeśli ten transport była bezpłatna). transport krajowy jest naliczana od $ 8 do $ 50 zależności na waga i jarzma. transport międzynarodowy jest naładowana na $ 40 do $ 120.
• wszystkie zwroty dla jakiegokolwiek powodu po 14 dniach będzie przedmiotem do 15% opłaty za uzupełnianie zapasów. Brak zwrotów są możliwe po 30 dniach. Jeśli chcesz do zwróć pozycję po 30 dniach możemy być zdolni do kupowania i tym podobnie na uzgodnioną cenę
zwróć reguły i wyjątki:
• Przed wysłaniem elementu tył do nas, użytkownik musi skontaktować się z regionalnym dla nas zezwolenie
• wszystkie zegarki muszą być wysłane do nas w dokładnie ten sam stan i tym podobnie jak była odebrana. i tym podobnie może być w jakikolwiek sposób zmieniane, bransoleta ten nie musi być regulowane, a pasek nie powinien być szlif. Nie możesz wykupić ubezpieczenie każdego ogniwa, albo otworzyć ten tył koperta tego zegarek. i tym podobnie musi być wysłana z tył ten wszystkie akcesoria, pudełka, dokumenty, etc.
• Jeśli powracający całkiem nowy zegarek, i tym podobnie musi być nietknięty. Jeśli ten zegarek ma skóra albo bransoleta kauczuk, musisz próbować i tym podobnie. Raz spróbujesz i tym podobnie, pasek ten może wykazywać oznaki strój. Jeśli ten nowy zegarek posiada plastikową folię ochronną na koperta zegarka i albo bransoleta/pasek/klamra i tym podobnie nie powinny być usuwane. Innymi słowami, ten zegarek musi być dokładnie w ten zupełnie nowy stan i tym podobnie jak była wysyłana do ciebie.
• Jeśli zwrot używany zegarek, który był noszony, zegarek ten będzie najprawdopodobniej ma zadrapania na koperta i/albo bransoleta. Jeśli ten jest koperta, pobierzemy $ 100 polerowanie / Obróbka dodatkowa opłata do doprowadzić ten zegarek ten do stanu była i tym podobnie do wcześniejszych transport. Przepis ten nie ma zastosowania, jeżeli dostałeś zegarek, była już porysowana.
• Horology luksus nie jest właściwa dla taryfy opłat dla powracających dodatki. Nie będziemy zwrotu tych opłat. to jest nabywca jest obowiązany do zgłoszenia tych opłat przed transport tył do nas.

Te zegarki mogą Cię zainteresować

Sprzedawca

Luxury Horology

20 West 47th Street, Suite LL- 23
BY APPOINTMENT ONLY - NO WALK INS.
New York, NY 10036
USA
Pokaż numery
Tel.: [+1] 212-221-1342
Nasze języki:
 • English
 • Russian
Trusted Seller od 2013
782 aktualnych ofert
Rekomendacje innych sprzedawców: 2
Zegarki sprzedane za pomocą usługi Trusted Checkout: 456

4,8 na 5 gwiazdek  |  Oceny: 214

Szczegóły dotyczące ocen 

 4,8 Wysyłka
 4,8 Opis artykułu
 4,8 Komunikacja
97%
nabywców poleciłoby tego sprzedawcę.

Kupuj bezpiecznie za pomocą Chrono24

1
Wybór
2
Zamówienie
3
Płatność
4
Wysyłka
5
Pomoc

1. Wybierz zegarek

Kliknij zielony przycisk "Kup" – zostaniesz przekierowany do poglądu zamówienia, na tym etapie nie będziesz jeszcze musiał płacić za zamówienie.

2. Uzupełnij dane i złóż zamówienie

Podaj Twój adres i wybierz bezpłatną Usługę Powierniczą, aby zapewnić sobie korzyści, jakie wiążą się z Ochroną Kupujących na Chrono24. Następnie kliknij "Złóż wiążące zamówienie".

3. Zapłać za pomocą rachunku powierniczego

Dokonaj bezpiecznej płatności za pomocą rachunku powierniczego. Gdy kwota zamówienia zostanie zaksięgowana na rachunku powierniczym, sprzedawca nada zegarek do wysłania.

4. Po otrzymaniu zegarka

Kwota zamówienia zostanie przekazana sprzedawcy dopiero w momencie otrzymania przez Ciebie zegarka.

5. Indywidualna pomoc

W tych rzadkich przypadkach, gdy transakcja nie pójdzie po Twojej myśli, nasz Dział Obsługi Klienta zapewni Ci odpowiednie wsparcie. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego najpóźniej 14 dni po otrzymaniu artykułu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Chcę kupić ten artykuł. Jak to zrobić?
W ten sposób dokonasz zakupu:
 1. Będąc na stronie oferty kliknij zielony przycisk "Kup".
 2. Następnie podaj adres dostawy i kliknij "Złóż wiążące zamówienie".
 3. Poinformujemy Cię, gdy sprzedawca przetworzy zamówienie i wyślemy Ci dane dotyczące płatności.
 4. Artykuł zostanie nadany do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty.
Chcę wynegocjować cenę ze sprzedawcą. Co mam zrobić?
W ten sposób wynegocjujesz cenę ze sprzedawcą:
 1. Będąc na stronie oferty kliknij przycisk "Zaproponuj cenę".
 2. Podaj kwotę, którą jesteś w stanie zapłacić oraz adres dostawy, tak aby sprzedawca mógł określić wysokość kosztów wysyłki.
 3. Sprzedawca sporządzi wtedy dla Ciebie indywidualną ofertę.
 4. Aby zamówić artykuł wystarczy, że ją przyjmiesz.
 5. Wyślemy Ci wtedy wiadomość zawierającą dane dotyczące płatności.
 6. Artykuł zostanie nadany do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty.
Jak skontaktuję się z tym sprzedawcą?
Jeżeli masz pytania dotyczące danego artykułu, skontaktuj się ze sprzedawcą telefonicznie lub korzystając z przycisku "Skontaktuj się ze sprzedawcą".

Dalsze pytania i odpowiedzi

Sprzedaj Twój zegarek na Chrono24

Każdego miesiąca ponad 7 milionów miłośników zegarków czeka na Twój zegarek.

 • Bezpłatne tworzenie ofert
 • Sprzedaż na poziomie 90%
 • Bezpieczna realizacja transakcji

Doradztwo w kwestii wielkości paska

1 | Szerokość paska od strony koperty

Jest to szerokość paska od strony mocowania do koperty zegarka. Wyznacza ona zatem odległość pomiędzy uszami koperty zegarka. Aby zamocować pasek do zegarka, szerokość paska od strony koperty i odległość pomiędzy uszami koperty muszą być jednakowe.

2 | Szerokość paska od strony sprzączki

Jest to szerokość paska od strony sprzączki zegarka. Jeśli chcą Państwo nadal używać oryginalnej sprzączki zegarka a wymienić tylko pasek, wówczas szerokość oryginalnej sprzączki i szerokość paska muszą być jednakowe. W przypadku zapięć motylkowych należy dobrać odpowiednio dopasowany pasek do zapięcia.

3 | Długość paska

Długość paska składa się z długości krótszej części paska 3A (bez sprzączki) i dłuższej części paska 3B. W przypadku bransolet do zegarków należy zmierzyć ich długość wraz ze sprzączką w stanie zamkniętym.

4 | Grubość paska

Grubość paska to inaczej wysokość paska. Grubość wielu pasków do zegarków zmniejsza się w kierunku sprzączki, co jest określane również jako „zwężenie”. Jeśli chcą Państwo nadal używać oryginalnej sprzączki zegarka a wymienić tylko pasek, wówczas grubość paska musi odpowiadać grubości oryginalnej sprzączki Państwa zegarka. W przypadku zapięć motylkowych należy dobrać odpowiednio dopasowany pasek do zapięcia.