Zaloguj się

Reklama i informacje dla mediów

Dzięki reklamie na Chrono24 osiągniesz swój cel i wzbudzisz zainteresowanie szerokiego grona klientów. Nasi użytkownicy to ludzie, którzy cenią sobie luksus i jakość.

Szeroki zasięg:

Szeroki zasięg:

Każdego dnia Chrono24 odwiedza ponad 220 000 miłośników zegarków, co przekłada się na 140 milionów stron miesięcznie (stan: styczeń 2019).

Ekskluzywna grupa docelowa:

Ekskluzywna grupa docelowa:

Typowy użytkownik Chrono24 to zamożny, wykształcony mężczyzna, który chętnie inwestuje w piękne przedmioty, markowe ubrania i luksusowe zegarki.

Międzynarodowy rynek:

Międzynarodowy rynek:

Dzięki Chrono24 masz możliwość nawiązania kontaktu z miłośnikami zegarków z ponad 90 krajów. Bez względu na to, gdzie znajduje się Twój rynek docelowy – w Europie, Ameryce, czy Azji – Chrono24 pomoże Ci osiągnąć Twój cel.

Geotargeting i Brand Targeting:

Geotargeting i Brand Targeting:

Twoją grupą docelową są użytkownicy z konkretnych krajów? Twoich klientów interesują tylko zegarki konkretnej marki? Dopasujemy reklamę do Twoich potrzeb – dzięki nam dotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej.

Powszechnie stosowane formaty reklamowe:

Powszechnie stosowane formaty reklamowe:

Reklama banerowa: medium rectangle, super banner i skyscraper.
Inne dostępne formy reklamy: roadblock, billboard, wallpaper, artykuły sponsorowane, newsletter, kampanie w mediach społecznościowych.
Chętnie przygotujemy kampanię dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kontakt

Kontakt

Tel.: +49 721 96693-0
 

Skontaktuj się z nami