Watch Collection

Stwórz osobistą kolekcję zegarków online

Dodaj zegarek

Wszystkie zegarki w jednym miejscu

Posiadane lub obserwowane zegarki – wszystkie Twoje ulubione modele w jednej Watch Collection. Możesz ją mieć zawsze pod ręką i dostępną na Twoim smartfonie. Zarządzaj swoją kolekcją gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz - i nadaj jej osobisty charakter dzięki własnym zdjęciom.

Miej na oku zmiany wartości

Sprawdzaj aktualną wartość rynkową swojej kolekcji, monitoruj jej wyniki i śledź na bieżąco zyski lub straty swoich zegarków.

Zakup i sprzedaż w idealnym momencie

Wyczuj odpowiednią chwilę! Skorzystaj z naszych wyjątkowych danych, aby rozpoznać najlepszy czas na sprzedaż swoich zegarków po korzystnej cenie lub na poszerzenie swojej kolekcji o nowe skarby.

Watch Scanner

Dodaj zegarek do kolekcji za pomocą zdjęcia

Ściągnij aplikację Chrono24 i dodawaj zegarki za pomocą funkcji Watch Scanner. Niezależnie od tego, czy posiadasz zegarek w swojej kolekcji, czy jesteś zainteresowany jego nabyciem w przyszłości: wystarczy jedno zdjęcie, żeby dodać go do Twojej Watch Collection.

Zainstaluj aplikację i wypróbuj:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dzięki Watch Collection zarządzasz Twoją wirtualną kolekcją zegarków. Możesz dodawać do niej nowe zegarki, zapisywać w niej zdjęcia Twoich modeli oraz dowolną ilość danych. Możesz też sprawdzić, jak w przeszłości zmieniała się wartość Twoich czasomierzy oraz prześledzić, jaką wartość mogą uzyskać w przyszłości. Oprócz zarządzania własną kolekcją możesz także obserwować zegarki, które Ci się podobają, a których jeszcze nie posiadasz.
Nie, możesz także obserwować zegarki, które Cię się podobają i których zmiany wartości Cię interesują. Aby dodać zegarek, podaj jego numer referencyjny, markę, model i stan oraz wybierz opcję "Nie posiadam tego zegarka".

Dowiedz się więcej
Możesz do niej dodać nieograniczoną liczbę zegarków.
Kiedy kupujesz zegarek za pośrednictwem Chrono24, dodajemy go automatycznie do Twojej Watch Collection, abyś mógł obserwować zmiany jego wartości.
W Twojej Watch Collection możesz obserwować wartość szacowaną oraz zmiany wartości Twojego całego zbioru, jak i pojedynczych zegarków.
Wartość szacowana obliczana jest codziennie. Wahania wartości nie będą jednak widoczne od razu, tylko po dłuższym czasie.
Tak, do każdego zegarka możesz dodawać własne zdjęcia i notatki.
Tak, aby Twoja Watch Collection była jak najbardziej szczegółowa, możesz do niej dodawać wszystkie zegarki. Niestety najczęściej nie posiadamy żadnych lub tylko niewiele danych dotyczących rzadkich modeli. Gdy tylko pojawi się więcej ofert dotyczących danego egzemplarza i zbierzemy więcej informacji o nim, dane te zostaną automatycznie zaktualizowane w Watch Collection.