Watch Collection

Stwórz Twoją kolekcję zegarków i obserwuj zmiany wartości ulubionych modeli.

Zapoznaj się z Watch Collection

Z tego krótkiego filmu dowiesz się o funkcjach, jakie oferuje Watch Collection na Chrono24. Możesz w niej zarządzać Twoją wirtualną kolekcją, dodawać do niej zegarki, ich zdjęcia i dowolną ilość danych. Sprawdzisz w niej jak w przeszłości zmieniała się wartość Twoich modeli oraz prześledzisz, jak może wyglądać w przyszłości. Nie ma przy tym znaczenia czy kupiłeś ten zegarek jako lokatę kapitału, czy jest to jeden z Twoich ulubionych okazów kolekcjonerskich.

Cała kolekcja w jednym miejscu

Stwórz Twoją własną Watch Collection na Chrono24, dodaj do niej zegarki i spójrz na nie w zupełnie nowym świetle. Możesz nią zarządzać z każdego miejsca na świecie, również w trakcie podróży. Oprócz zajmowania się własną kolekcją możesz także obserwować zegarki, które Ci się podobają, a nie są jeszcze w Twoim posiadaniu.

Twoja pasja przełożona na cyfry

Niezależnie od tego, czy jest to okaz kolekcjonerski, czy lokata kapitału: dzięki Watch Collection szybko i łatwo oszacujesz wartość Twojego czasomierza i będziesz mógł śledzić jej rozwój. W oparciu o nasze unikatowe dane codziennie obliczamy wartość każdego zegarka, jednakże ogólne trendy w jej zmianach obserwować można dopiero po dłuższym czasie. Stale poszerzamy naszą bazę danych o kolejne modele. Możesz także samodzielnie dodawać do Twojej Watch Collection pojedyncze egzemplarze, nawet jeżeli nasza baza danych posiada za mało informacji, aby go wycenić. Pomoże nam to w dalszym udoskonalaniu tej funkcji.

Wprowadź zegarek i odkryj jego wartość

Wpisz numer referencyjny zegarka. Jeżeli nie możesz go znaleźć, wprowadź markę, model lub inne cechy Twojego zegarka.

Dodaj zegarek

Stan
 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Czy moje dane są bezpieczne na Chrono24?
Tak. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie zapewnić Ci ochronę przed utratą danych, jak również manipulacjami oraz nadużyciami ze strony osób trzecich. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Czy moje dane będą przekazywane osobom trzecim?
Twoje dane wykorzystywane są wyłącznie przy realizacji Twoich zamówień lub transakcji. Przekazywanie ich osobom trzecim możliwe jest tylko w określonych przypadkach, które zostały opisane w naszej Polityce prywatności.

Dalsze pytania i odpowiedzi