Ponad 400 000 zegarków objętych Ochroną Kupujących

Watch Collection

Stwórz Twoją kolekcję zegarków i obserwuj zmiany wartości ulubionych modeli.

Zapoznaj się z Watch Collection

Z tego krótkiego filmu dowiesz się o funkcjach, jakie oferuje Watch Collection na Chrono24. Możesz w niej zarządzać Twoją wirtualną kolekcją, dodawać do niej zegarki, ich zdjęcia i dowolną ilość danych. Sprawdzisz w niej jak w przeszłości zmieniała się wartość Twoich modeli oraz prześledzisz, jak może wyglądać w przyszłości. Nie ma przy tym znaczenia czy kupiłeś ten zegarek jako lokatę kapitału, czy jest to jeden z Twoich ulubionych okazów kolekcjonerskich.

Cała kolekcja w jednym miejscu

Stwórz Twoją własną Watch Collection na Chrono24, dodaj do niej zegarki i spójrz na nie w zupełnie nowym świetle. Możesz nią zarządzać z każdego miejsca na świecie, również w trakcie podróży. Oprócz zajmowania się własną kolekcją możesz także obserwować zegarki, które Ci się podobają, a nie są jeszcze w Twoim posiadaniu.

Twoja pasja przełożona na cyfry

Niezależnie od tego, czy jest to okaz kolekcjonerski, czy lokata kapitału: dzięki Watch Collection szybko i łatwo oszacujesz wartość Twojego czasomierza i będziesz mógł śledzić jej rozwój. W oparciu o nasze unikatowe dane codziennie obliczamy wartość każdego zegarka, jednakże ogólne trendy w jej zmianach obserwować można dopiero po dłuższym czasie. Stale poszerzamy naszą bazę danych o kolejne modele. Możesz także samodzielnie dodawać do Twojej Watch Collection pojedyncze egzemplarze, nawet jeżeli nasza baza danych posiada za mało informacji, aby go wycenić. Pomoże nam to w dalszym udoskonalaniu tej funkcji.

Inne funkcje Twojej Watch Collection

  • Personalizacja

    Dostosuj kolekcję do Twoich potrzeb dodając do niej zdjęcia zegarków. Możesz w niej również zapisywać notatki, które będą widoczne tylko dla Ciebie.

  • Udostępniaj Twoją kolekcję bliskim

    Udostępniaj Twoją kolekcję za pośrednictwem różnych kanałów społecznościowych, w tym przez Facebooka czy e-mail.

Wprowadź zegarek i odkryj jego wartość

Wpisz numer referencyjny zegarka. Jeżeli nie możesz go znaleźć, wprowadź markę, model lub inne cechy Twojego zegarka.

Dodaj zegarek

Stan
 

Tutaj znajdziesz numer referencyjny zegarka:

  • Na cyferblacie
  • W dokumentach
  • Na deklu
  • Na uchu koperty

Watch Scanner

Dodaj zegarek do kolekcji za pomocą zdjęcia

Dzięki funkcji Watch Scanner możesz w łatwy sposób dodać zegarek do Twojej kolekcji za pomocą zdjęcia.
Niezależnie od tego, czy posiadasz zegarek w swojej kolekcji, czy jesteś zainteresowany jego nabyciem w przyszłości: wystarczy jedno zdjęcie, żeby dodać go do Twojej Watch Collection.

Zainstaluj aplikację i wypróbuj:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Czym jest Watch Collection?
Dzięki Watch Collection zarządzasz Twoją wirtualną kolekcją zegarków. Możesz dodawać do niej nowe zegarki, zapisywać w niej zdjęcia Twoich modeli oraz dowolną ilość danych. Możesz też sprawdzić, jak w przeszłości zmieniała się wartość Twoich czasomierzy oraz prześledzić, jaką wartość mogą uzyskać w przyszłości. Oprócz zarządzania własną kolekcją możesz także obserwować zegarki, które Ci się podobają, a których jeszcze nie posiadasz.
Czy muszę posiadać dany zegarek, aby dodać go do mojej Watch Collection?
Nie, możesz także obserwować zegarki, które Cię się podobają i których zmiany wartości Cię interesują. Aby dodać zegarek, podaj jego numer referencyjny, markę, model i stan oraz wybierz opcję "Nie posiadam tego zegarka".

Dowiedz się więcej
Ile zegarków mogę dodać do mojej Watch Collection?
Możesz do niej dodać nieograniczoną liczbę zegarków.
Dlaczego w mojej Watch Collection znajduje się zegarek, którego tam nie dodałem?
Kiedy kupujesz zegarek za pośrednictwem Chrono24, dodajemy go automatycznie do Twojej Watch Collection, abyś mógł obserwować zmiany jego wartości.
Jakie wartości szacowane mogę obserwować w mojej Watch Collection?
W Twojej Watch Collection możesz obserwować wartość szacowaną oraz zmiany wartości Twojego całego zbioru, jak i pojedynczych zegarków.
Jak często obliczana jest wartość szacowana?
Wartość szacowana obliczana jest codziennie. Wahania wartości nie będą jednak widoczne od razu, tylko po dłuższym czasie.
Czy inni użytkownicy widzą moją Watch Collection?
Nie, widzą ja tylko ci użytkownicy, którym udostępniłeś Twoją Watch Collection.
Czy mogę zapisywać prywatne informacje w mojej Watch Collection?
Tak, do każdego zegarka możesz dodawać własne zdjęcia i notatki.
Czy mogę dodawać do Watch Collection także rzadkie zegarki?
Tak, aby Twoja Watch Collection była jak najbardziej szczegółowa, możesz do niej dodawać wszystkie zegarki. Niestety najczęściej nie posiadamy żadnych lub tylko niewiele danych dotyczących rzadkich modeli. Gdy tylko pojawi się więcej ofert dotyczących danego egzemplarza i zbierzemy więcej informacji o nim, dane te zostaną automatycznie zaktualizowane w Watch Collection.