Pomiń
Ponad 400 000 zegarków objętych Ochroną Kupujących
Chrono24 - Polska
Logowanie lub rejestracja

Watch Collection

Śledź zmiany wartości Twojej kolekcji zegarków

Stwórz kolekcję zegarków online

Prawdziwa gratka dla każdego kolekcjonera! Dzięki naszej usłudze Watch Collection masz swoje zegarki zawsze pod ręką i możesz śledzić zmiany wartości ulubionych modeli.

 • Zarządzaj swoją osobistą kolekcją online
 • Dodawaj szybko i łatwo nowe zegarki
 • Uzupełniaj ich cechy i zapisuj zdjęcia
 • Sprawdzaj na bieżąco aktualną wartość zegarków
 • Śledź zmiany wartości Twojej kolekcji
0:40

Ulubione modele zawsze przy Tobie

Twoja kolekcja zegarków jeszcze nigdy nie była tak blisko: online, zawsze pod ręką i dostępna w Twoim smartfonie! To najlepszy sposób na obserwowanie interesujących modeli, śledzenie zmian ich wartości i zapisywanie modeli w Twojej osobistej Watch Collection, gdziekolwiek jesteś.

Obserwuj zmiany wartości

Oszacuj aktualną wartość Twoich zegarków i miej zawsze na oku zmiany wartości posiadanych oraz interesujących Cię modeli. Regularnie poszerzamy naszą bazę danych i każdego dnia obliczamy aktualne wartości zegarków. Wprowadzając do swojej Watch Collection wyjątkowe, unikatowe modele pomagasz nam ulepszać jakość naszych usług.

Zbieraj zegarki, czerp korzyści

 • Personalizuj kolekcję

  Nadaj Twojej Watch Collection indywidualny charakter za pomocą dodatkowych danych, zdjęć i notatek.
 • Zautomatyzuj kolekcję

  Każdy zegarek kupiony na Chrono24 zostanie automatycznie dodany do Twojej kolekcji.

Dodaj zegarek i sprawdź jego wartość

Stwórz kolekcję zegarków online w kilku krokach. Dodaj wybrany zegarek za pomocą numeru referencyjnego, uzupełnij jego opis o dane szczegółowe, zdjęcia oraz własne uwagi i poznaj jego aktualną wartość.

Tutaj znajdziesz numer referencyjny zegarka:

 • Na cyferblacie
 • W dokumentach
 • Na deklu
 • Na uchu koperty

Watch Scanner

Dodaj zegarek do kolekcji za pomocą zdjęcia

Ściągnij aplikację Chrono24 i dodawaj zegarki za pomocą funkcji Watch Scanner. Niezależnie od tego, czy posiadasz zegarek w swojej kolekcji, czy jesteś zainteresowany jego nabyciem w przyszłości: wystarczy jedno zdjęcie, żeby dodać go do Twojej Watch Collection.

Zainstaluj aplikację i wypróbuj:

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Dzięki Watch Collection zarządzasz Twoją wirtualną kolekcją zegarków. Możesz dodawać do niej nowe zegarki, zapisywać w niej zdjęcia Twoich modeli oraz dowolną ilość danych. Możesz też sprawdzić, jak w przeszłości zmieniała się wartość Twoich czasomierzy oraz prześledzić, jaką wartość mogą uzyskać w przyszłości. Oprócz zarządzania własną kolekcją możesz także obserwować zegarki, które Ci się podobają, a których jeszcze nie posiadasz.
Nie, możesz także obserwować zegarki, które Cię się podobają i których zmiany wartości Cię interesują. Aby dodać zegarek, podaj jego numer referencyjny, markę, model i stan oraz wybierz opcję "Nie posiadam tego zegarka".

Dowiedz się więcej
Możesz do niej dodać nieograniczoną liczbę zegarków.
Kiedy kupujesz zegarek za pośrednictwem Chrono24, dodajemy go automatycznie do Twojej Watch Collection, abyś mógł obserwować zmiany jego wartości.
W Twojej Watch Collection możesz obserwować wartość szacowaną oraz zmiany wartości Twojego całego zbioru, jak i pojedynczych zegarków.
Wartość szacowana obliczana jest codziennie. Wahania wartości nie będą jednak widoczne od razu, tylko po dłuższym czasie.
Tak, do każdego zegarka możesz dodawać własne zdjęcia i notatki.
Tak, aby Twoja Watch Collection była jak najbardziej szczegółowa, możesz do niej dodawać wszystkie zegarki. Niestety najczęściej nie posiadamy żadnych lub tylko niewiele danych dotyczących rzadkich modeli. Gdy tylko pojawi się więcej ofert dotyczących danego egzemplarza i zbierzemy więcej informacji o nim, dane te zostaną automatycznie zaktualizowane w Watch Collection.