Kupuj zegarki bezpiecznie dzięki Ochronie Kupujących Chrono24
Chrono24 - Polska
Logowanie lub rejestracja

Sprzedaj bezpośrednio Chrono24

Wybierz zegarek i poproś o ofertę

  • Zapłata w ciągu kilku dni
  • Darmowa wysyłka
  • Bez dodatkowych kosztów
Zapłata w ciągu kilku dni
Darmowa wysyłka
Bez dodatkowych kosztów

Oto jak sprzedać zegarek bezpośrednio Chrono24:

  1. 1.  W ciągu 1 do 3 dni roboczych sprawdzimy podane przez Ciebie informacje, a następnie prześlemy Ci niewiążącą ofertę.

  2. 2.  Jeśli zdecydujesz się sprzedać nam Twój zegarek, udostępnimy Ci wypełniony list przewozowy UPS. Wysyłka jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna.

  3. 3.  Po dotarciu do nas zegarek zostanie dokładnie sprawdzony przez naszych ekspertów.

  4. 4.  W wypadku pomyślnego wyniku inspekcji, kwota zakupu zostanie wypłacona bezpośrednio na Twoje konto.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Sprzedając nam swój zegarek możesz liczyć na szybką i bezproblemową transakcję. Oferujemy uczciwe i zgodne z trendami rynkowymi ceny w oparciu o liczne oferty, które są zamieszczane każdego dnia na naszej stronie.
Za transakcję odpowiada firma Chrono24 Direct GmbH. Jej eksperci po otrzymaniu zegarka sprawdzają go dokładnie i dokonują oceny. Chrono24 Direct to renomowana firma zajmująca się skupem i sprzedażą zegarków luksusowych. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag nasze Biuro Obsługi Klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji.
Ofertę kupna otrzymasz od nas w ciągu 1 do 3 dni roboczych. Ustaloną kwotę zakupu wypłacimy na Twoje konto w ciągu 1 do 3 dni od chwili otrzymania zegarka.
Skupujemy zegarki najróżniejszych producentów, w tym także najpopularniejsze modele. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój zegarek się do nich zalicza, możesz to sprawdzić tutaj. W kolejnym kroku przekierujemy Cię do naszego formularza. Podaj jak najwięcej szczegółów na temat Twojego zegarka, dodaj jego zdjęcia, a następnie prześlij do nas prośbę o złożenie Ci oferty kupna.
Sporządzenie oferty jest dla Ciebie w 100% bezpłatne i niewiążące.

Dalsze pytania i odpowiedzi