Ponad 1 500 udanych sprzedaży prywatnych miesięcznie.
Sprzedaj także Twój zegarek na Chrono24!

Sprzedaj części lub akcesoria
 • Niewielka prowizja od obsługi sprzedaży
 • Sprzedaż na poziomie 90%
 • Bezpłatna usługa powiernicza
Niewielka prowizja od obsługi sprzedaży
Sprzedaż na poziomie 90%
Bezpłatna usługa powiernicza

Dlaczego sprzedawać za pomocą Chrono24?

 • Wiodąca giełda luksusowych zegarków

  Wiodąca giełda luksusowych zegarków

  Chrono24 specjalizuje się w zegarkach luksusowych i oferuje profesjonalną platformę dla Twoich czasomierzy. Tutaj otrzymasz za nie najkorzystniejsze ceny.

 • Dziennie ponad 350 000 potencjalnych nabywców

  Dziennie ponad 350 000 potencjalnych nabywców

  Oferty są widoczne dla potencjalnych kupców z ponad 90 krajów. Dzięki temu aż 9 na 10 zegarków szybko znajduje nowego właściciela.

 • Bezpieczna realizacja transakcji

  Bezpieczna realizacja transakcji

  Zajmiemy się całą transakcją tak abyś otrzymał kwotę zamówienia bezpośrednio na Twoje konto i w odpowiedniej walucie.

Tak działa sprzedaż na Chrono24

 • Sprzedajesz Twój artykuł wiążąco za pomocą Chrono24
  Sprzedajesz Twój artykuł wiążąco za pomocą Chrono24

 • Nabywca wpłaca kwotę zamówienia na bezpieczny rachunek powierniczy
  Nabywca wpłaca kwotę zamówienia na bezpieczny rachunek powierniczy

 • Wysyłasz artykuł do nabywcy w ubezpieczonej przesyłce
  Wysyłasz artykuł do nabywcy w ubezpieczonej przesyłce

 • Pieniądze zostaną Ci wypłacone, gdy nabywca otrzyma artykuł
  Pieniądze zostaną Ci wypłacone, gdy nabywca otrzyma artykuł

Większe bezpieczeństwo i lepsze rezultaty dzięki korzystaniu z bezpłatnej usługi powierniczej

Już ponad 60% sprzedawców korzysta z usługi powierniczej na Chrono24. Pamiętaj, że z wysłaniem zegarka czekasz do momentu, aż nabywca wpłaci kwotę zamówienia na rachunek powierniczy. Usługa jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna i pomoże Ci zdobyć zaufanie potencjalnych klientów oraz zwiększyć szanse na udaną sprzedaż!

Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.

Opinie innych sprzedawców prywatnych

 • Udało mi się sprzedać już dwa zegarki na Chrono24 i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z usługi powierniczej. Nie tylko ułatwia przeprowadzenie transakcji, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo sprzedaży.
  Joannis (Niemcy)
 • Sprzedaję na Chrono24 już od 2012 roku. W związku z tym, że stronę odwiedzają ludzie z całego świata, nigdy nie miałem problemu z szybkim znalezieniem nabywcy dla mojego zegarka.
  Ype (Holandia)
 • Tworzenie oferty jest szybkie i proste. Na Chrono24 mogę bez trudu nawiązać kontakt z klientami z całego świata.
  Jean-Marc, Francja
 • Sprzedałem na Chrono24 już kilka zegarków. Płatność przy pomocy rachunku powierniczego sprawdziła się i jest bardzo bezpieczna.
  Robert, Niemcy
 • Duże grono kupujących z całego świata umożliwia szybkie znalezienie potencjalnego klienta. Ceny sprzedaży są bardzo zadowalające.
  Dirk, Niemcy
 • Na Chrono24 sam mogę decydować, za ile chcę sprzedać moje zegarki. Globalny zasięg i wsparcie ze strony Działu Obsługi Klienta sprawiają, że Chrono24 jest najlepszą platformą dla tego typu transakcji.
  Mark z USA

Masz pytania?

Jak zamieścić ofertę sprzedaży zegarka?
Za pomocą naszego formularza sporządzenie oferty zajmie tylko chwilę.
 1. Dokładnie opisz swój zegarek. Im bardziej szczegółowy będzie Twój opis, tym większa jest szansa, że szybko znajdziesz potencjalnego kupca.
 2. Do oferty możesz dodać maksymalnie 4 zdjęcia. Podczas tworzenia oferty miej przygotowany aparat, ponieważ w trakcie edycji poprosimy Cię o wykonanie zdjęć tarczy ze wskazówkami ustawionymi w dwóch losowo wybranych pozycjach. Fotografie te nazywamy zdjęciami bezpieczeństwa. Służą one jako dowód własności zegarka i zostaną dodane do Twojej oferty.
 3. Następnie podaj swoje dane osobowe.
 4. Na końcu sprawdź wszystkie wprowadzone informacje oraz dokonaj opłaty za umieszczenie oferty.
Ile trzeba zapłacić za możliwość sprzedaży na Chrono24?
Publikowanie ofert na Chrono24 jest bezpłatne. W sytuacji, gdy uda Ci się sprzedać zegarek, naliczymy Ci prowizję w wysokości 6,5% ceny sprzedaży, jednak nie więcej niż 299,00 €. Pamiętaj, że na cenę sprzedaży składa się cena artykułu wraz z kosztami wysyłki. Prowizja będzie należna tylko w wypadku udanej sprzedaży. Odliczymy ją od kwoty zamówienia, którą wypłacimy na Twoje konto. W pojedynczych przypadkach może się zdarzyć, że nabywca nie będzie mógł dokonać płatności za pomocą usługi powierniczej. W takiej sytuacji wystawimy Ci rachunek na kwotę prowizji.
Kiedy muszę zapłacić prowizję od obsługi sprzedaży?
W przypadku korzystania z usługi powierniczej prowizja zostanie odliczona od kwoty zamówienia, którą wypłacimy na Twoje konto.

Jeżeli nabywca wpłaci kwotę zamówienia bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz od nas rachunek opiewający na kwotę prowizji. Zapłać go w ciągu 14 dni.
Co to jest numer referencyjny?
Numer referencyjny to unikatowe oznaczenie modelu lub wersji Twojego zegarka. Może się on składać z wielu cyfr oraz liter. Niektórzy producenci umieszczają numer referencyjny na dnie koperty (nie mylić z numerem koperty) albo na końcówce paska lub bransolety. Czasami numer ten graweruje się na cyferblacie. Numer referencyjny Twojego zegarka powinien się ponadto znajdować w jego dokumentacji oraz na rachunku. Jeżeli nie możesz odnaleźć numeru referencyjnego, poszukaj tego producenta w internecie i porównaj obrazy z sieci z Twoim zegarkiem. Ta szybka metoda jest w większości przypadków najskuteczniejsza.

+49 721 96693-910

Kontakt

FAQ

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.

+49 721 96693-910

Kontakt