Chcesz sprzedać podobny zegarek? Stwórz ofertę

Panerai Certified Radiomir 1940 3 Days PAM00790 47mm

Używane () | Rok produkcji 2018 | Z oryginalnym pudełkiem | Z oryginalnymi dokumentami
34 976 
Darmowa ubezpieczona wysyłka do:
Przelew
+ 199 € (opcjonalnie)

Autentyczność tego zegarka jest sprawdzana i certyfikowana przez profesjonalnego zegarmistrza.

Ochrona kupujących

Ochrona Kupujących gwarantuje bezpieczeństwo przy zakupie – w razie jakichkolwiek problemów służymy Ci pomocą.

Wysyłka i sprzedawca

Artykuł w magazynie
Przewidywana dostawa: 27.04 - 04.05
Sprzedawca profesjonalny
5,0 ( )

Więcej informacji o ofercie

Dane podstawowe

Kod oferty FJS4M9
Marka Panerai
Numer referencyjny PAM 00790
Naciąg Manualny
Materiał koperty Stal
Materiał paska Skóra
Rok produkcji 2018
Stan
Zawartość dostawy
Z oryginalnym pudełkiem i oryginalnymi dokumentami
Płeć Zegarek męski/Unisex
Lokalizacja Niemcy, Niederbayern
Cena 7900 € (= 34 976 zł) [Do negocjacji]
Dostępność Artykuł w magazynie

Mechanizm

Naciąg Manualny
Mechanizm P.3000
Rezerwa chodu 72 h
Ilość kamieni 21
Częstotliwość 21600 A/h

Koperta

Materiał koperty Stal
Średnica 47 mm
Wodoszczelność 10 ATM
Materiał lunety Stal
Szkło Szkiełko szafirowe
Cyferblat Czarny
Cyfry Arabskie

Pasek

Materiał paska Skóra
Kolor paska Brązowy
Zapięcie Zapięcie klamrowe
Materiał zapięcia Stal

Pozostałe

Przezroczysty dekiel, Seria limitowana

Opis

Zabezpieczenia Chrono24 dla tej oferty

Więcej o bezpieczeństwie na Chrono24

Łatwy zwrot zamówienia

Nie jesteś zadowolony z Twojego zamówienia? To żaden problem! W przypadku płatności za pośrednictwem usługi powierniczej na Chrono24 możesz szybko i wygodnie zwrócić artykuł. Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności zegarka, jeśli ma on jakieś braki lub nie spełnia Twoich oczekiwań, skorzystaj w ciągu 14 dni z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy kupna.

Oto jak przebiega proces zwrotu:

  1. 1.  Poinformuj Dział Obsługi Klienta Chrono24 o zwrocie

  2. 2.  Wyślij ubezpieczony artykuł z powrotem do sprzedawcy

  3. 3.  Chrono24 zwróci Ci kwotę zamówienia

Ponad 800 000 zadowolonych nabywców

Sprzedawcy profesjonalni na Chrono24 cieszą się zaufaniem: 4.8 na 5

Gwarancja autentyczności Chrono24

Sprzedawca

Sprzedawca profesjonalny | Od 2016 na Chrono24
Landshut, Niemcy
angielski, niemiecki
240 Sprzedaże
65 Aktywne oferty
Landshut, Niemcy
angielski, niemiecki

Wyróżnienia

Wartości obliczone na podstawie wyników sprzedawcy w ciągu ostatnich 90 dni.
Trusted Seller

Spełnia wymogi prawne oraz nasze poszerzone kryteria wewnętrzne

Fast Shipper

Wysyła artykuły znajdujące się w magazynie średnio w ciągu 24 godzin

Punktualność

Wysyła 100% artykułów zgodnie z opisem lub szybciej

Czas odpowiedzi

Odpowiada w ciągu 8 godzin

Sprzedaże

Sprzedał 8 artykułów

Oceny (239)
5,0
5,0 Wysyłka
5,0 Opis produktu
4,9 Komunikacja
239 nabywców poleca sprzedawcę
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki (0)
2 gwiazdki (0)
1 gwiazdka (0)
Publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie oparte na pomyślnych transakcjach, zarejestrowanych zwrotach oraz komunikacji między nabywcami a sprzedawcami.

Inne zegarki tego sprzedawcy, które mogą Cię zainteresować

Masz pytania?

Certified to nasza nowa usługa certyfikacyjna, w ramach której profesjonalni zegarmistrze weryfikują i potwierdzają autentyczność zegarków. Za pomocą tej usługi chcemy zagwarantować nabywcom zegarków luksusowych bezpieczne zakupy na naszej platformie.
1. Wypatruj ofert z symbolem Certified
Zegarki dostępne z usługą Certified rozpoznasz po zielonym symbolu z literą „C” w wynikach wyszukiwania oraz na stronie oferty. Oczywiście możesz również filtrować oferty za pomocą hasła Certified, aby szybciej je znaleźć. Jeśli zdecydujesz się nabyć zegarek z usługą Certified, możesz sprawdzić na stronie oferty, czy usługa jest już wliczona w cenę, czy też możesz dodać ją opcjonalnie podczas składania zamówienia. Zobacz również: Jaka jest różnica między usługą Certified wliczoną a opcjonalną?
2. Certyfikacja przez profesjonalnego zegarmistrza
Zanim otrzymasz zegarek, zostanie on zweryfikowany i certyfikowany przez profesjonalnego zegarmistrza. Sprawdzone zostaje m.in., czy zegarek odpowiada informacjom podanym w ofercie i czy spełnia nasze kryteria dotyczące autentyczności.
3. Otrzymujesz zegarek wraz z cyfrowym certyfikatem autentyczności.
Dzięki pomyślnej certyfikacji możesz mieć pewność, że Twój nowy zegarek jest autentyczny. Potwierdza to cyfrowy certyfikat autentyczności, który możesz sprawdzić po otrzymaniu zegarka.
Ochrona Kupujących Chrono24 daje Ci pełną gwarancję bezpieczeństwa. Gdy kupujesz zegarek od sprzedawcy profesjonalnego, przechowujemy kwotę zakupu na naszym rachunku powierniczym przez 14 dni od momentu otrzymania przez Ciebie zegarka. W ten sposób pieniądze są bezpiecznie zdeponowane do czasu, aż przekonasz się co do jakości zegarka. Dopiero wtedy zostaną wypłacone sprzedawcy. Jeśli zakupiony zegarek nie spełni Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z ustawowego prawa zwrotu i w ciągu 14 dni od otrzymania zegarka odesłać go sprzedawcy bez uzasadnienia.
Gdy kupujesz zegarek od sprzedawcy prywatnego, przechowujemy kwotę zakupu na naszym rachunku powierniczym przez 7 dni od momentu otrzymania przez Ciebie zegarka. Prosimy jednak pamiętać, że w przypadku zakupu od sprzedawcy prywatnego nie przysługuje ustawowe prawo zwrotu.
Certified to nasza nowa usługa certyfikacyjna, w ramach której profesjonalni zegarmistrze weryfikują i potwierdzają autentyczność zegarków. Za pomocą tej usługi chcemy zagwarantować nabywcom zegarków luksusowych bezpieczne zakupy na naszej platformie. Po przeprowadzonej pomyślnie certyfikacji otrzymujesz cyfrowy certyfikat autentyczności. Potwierdza on, że zegarek spełnia nasze kryteria dotyczące autentyczności i odpowiada informacjom podanym w ofercie. Dla zegarków objętych usługą Certified obowiązuje trzyletnia gwarancja autentyczności. Zobacz również: W jaki sposób przebiega weryfikacja zegarka?
Certyfikacja jest bezpłatna, jeśli usługa Certified jest wliczona w cenę oferty wybranego przez Ciebie zegarka. W takim wypadku zegarek został już zweryfikowany przez profesjonalnego zegarmistrza wskazanego przez sprzedawcę. Zobacz również: Jaka jest różnica między usługą Certified wliczoną a opcjonalną?
Jeśli kupujesz zegarek, w przypadku którego usługa Certified jest opcjonalna, możesz zamówić certyfikację dodatkowo za dopłatą w wysokości 199 €. Zegarek zostanie wtedy zweryfikowany przez wskazanego przez nas zegarmistrza i wysłany od niego bezpośrednio do Ciebie. Zobacz również: Co jest wliczone w opcjonalną usługę Certified?
Jeśli certyfikacja jest wliczona w cenę zegarka, otrzymasz go bez dodatkowych opłat. Kwotę zakupu możesz uregulować jak zawsze za pośrednictwem naszej usługi powierniczej.
Jeśli postanowisz zamówić certyfikację dodatkowo podczas dokonywania zakupu, pokrywasz koszty zegarka wraz z opłatą za certyfikację w wysokości 199 €. Rachunek za certyfikację wystawiamy wyłącznie na wyraźne życzenie nabywcy.
Jeśli certyfikacja jest dostępna, objęte nią zegarki poznasz w wynikach wyszukiwania po zielonym symbolu Certified oraz na stronie oferty. Regularnie dodajemy kolejne modele do programu Certified, dlatego zdecydowanie opłaca się sprawdzać co jakiś czas, czy Twój wymarzony zegarek został oznaczony odpowiednim symbolem.
Wszystkie zegarki objęte usługą Certified są kompleksowo testowane przez profesjonalnego zegarmistrza w oparciu o określone kryteria. Tylko w ten sposób możemy z całą pewnością zagwarantować autentyczność zegarka.
Weryfikacja obejmuje następujące kroki:
Weryfikacja autentyczności: Autentyczność zegarka jest sprawdzana z zewnątrz i od wewnątrz. Oprócz tego zegarmistrz upewnia się, że zegarek spełnia nasze kryteria dotyczące autentyczności. Zobacz również: Jak definiowana jest autentyczność?
Weryfikacja stanu: Sprawdza się, czy stan zegarka odpowiada informacjom podanym w treści oferty. Następuje ogólne sprawdzenie komplikacji, naciągu, chronografu i różnych innych kryteriów. Zobacz również: Jak definiowana jest autentyczność?
Weryfikacja zawartości przesyłki: Zawartość przesyłki (np. oryginalne opakowanie, dokumenty) zostaje sprawdzona pod kątem kompletności i zgodności z numerem referencyjnym modelu.
Kontrola pod kątem kradzieży: zegarmistrz sprawdza, czy numer seryjny zegarka nie znajduje się w bazie danych skradzionych zegarków. W ten sposób możliwe jest zagwarantowanie, że nie została zgłoszona kradzież zegarka z tym numerem seryjnym.
Każdy zegarmistrz certyfikujący zegarki w ramach usługi Certified jest przez nas dokładnie sprawdzany. W ten sposób zapewniamy, że posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje i wyposażenie techniczne. Dzięki ukierunkowanym audytom zapewniamy również, że zegarek jest weryfikowany wyłącznie przez ekspertów i zgodnie z naszymi standardami. W razie stwierdzenia przez nas jakichkolwiek uchyleń, wobec zegarmistrza zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Zobacz również: Jaka jest różnica między usługą Certified wliczoną a opcjonalną?
Certyfikacja w ramach opcjonalnej usługi Certified trwa zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku zegarków, dla których usługa Certified jest wliczona w cenę, certyfikacja odbyła się już i zegarek może zostać wysłany bezpośrednio do nabywcy. Zobacz również: Jaka jest różnica między usługą Certified wliczoną a opcjonalną?
Certyfikat autentyczności to dokument cyfrowy, czyli zabezpieczony przez zgubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem. Gdy tylko otrzymasz zakupiony zegarek, odpowiedni certyfikat autentyczności znajdziesz na swoim koncie Chrono24. Po zalogowaniu możesz znaleźć go w punkcie menu „Kupuj” lub w swojej Watch Collection.
Jako wiodąca na świecie platforma sprzedaży zegarków luksusowych chcemy gwarantować naszym klientom jak największą transparentność. Dlatego autentyczność każdej istotnej części zegarka oceniana jest w ramach certyfikacji i sprawdzana pod kątem odchyleń od stanu oryginalnego.
Zgodnie z naszą definicją zegarek uznaje się za autentyczny, jeśli jest w oryginalnym stanie (czyli takim, w jakim został wyprodukowany przez producenta) lub zawiera maksymalnie dwie części zamienne nie pochodzące od producenta i nie zawierające znaku towarowego. Dozwolone części zamienne to: koronka, luneta, wskazówki lub przyciski. Są one rejestrowane w trakcie certyfikacji i opisywane w „Uwagach” w certyfikacie autentyczności. Zegarki spersonalizowane lub zmodyfikowane, a także zegarki nieautentyczne lub podrabiane nie podlegają certyfikacji.
Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w naszej broszurze informacyjnej „Definicja autentyczności Chrono24”, którą znajdziesz na naszej stronie poświęconej usłudze Certified.
Gdyby w trakcie weryfikacji okazało się, że zegarek jest podróbką, przeprowadzenie certyfikacji nie będzie możliwe. W takiej sytuacji nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą i otrzymasz natychmiast zwrot poniesionych kosztów. Jeśli usługa Certified została przez Ciebie zamówiona dodatkowo za 199 €, a zegarek okaże się być podróbką, również te dodatkowe koszty zostaną Ci oczywiście zwrócone.
Jeśli usługa Certified jest wliczona w cenę zegarka, oznacza to, że został on już zweryfikowany i jego stan jest zgodny z informacjami podanymi w ofercie.
Jeśli usługa Certified jest opcjonalna, weryfikacja zostaje przeprowadzona na życzenie przez naszych własnych zegarmistrzów. Jeśli stwierdzą, że zegarek odbiega od stanu opisanego w ofercie (np. posiada dodatkowe zadrapania), lub że zamontowano w nim istotne części zamienne nie posiadające nazwy lub logo producenta (np. inny pasek lub wymienione wskazówki), skontaktują się z Tobą.
W takiej sytuacji masz trzy możliwości:
1. Przyjmujesz do wiadomości wynik certyfikacji i mimo wszystko chcesz kupić zegarek. Zegarek jest przygotowany do dalszego transportu i zostanie Ci wysłany w ciągu 1 do 3 dni roboczych.
2. Decydujesz się odstąpić od umowy zakupu ze względu na stwierdzone odchylenia. W takiej sytuacji odeślemy zegarek do sprzedawcy i zwrócimy Ci poniesione koszty z naszego rachunku powierniczego.
3. Na Twoje życzenie kontaktujemy się ze sprzedawcą i proponujemy obniżenie ceny zegarka. Jeśli obie strony ustalą zgodnie obniżkę ceny, po doręczeniu zegarka wypłacimy Ci rabat w postaci częściowego zwrotu kwoty wpłaconej przez Ciebie na nasz rachunek powierniczy.
W przypadku prawa zwrotu w ramach Certified mają zastosowanie nasze ogólne warunki zwrotu. Jeśli zegarek został zakupiony u sprzedawcy profesjonalnego, możesz skorzystać z ustawowego prawa zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania zegarka, aby szybko i bezproblemowo otrzymać zwrot kosztów.
W przypadku zakupu od sprzedawcy prywatnego nie przysługuje ustawowe prawo zwrotu.
Nie. Certyfikacja nie jest obowiązkowa w przypadku zakupu na Chrono24. Jeśli usługa Certified wliczona jest w cenę danego zegarka, nie ma możliwości zrezygnowania z niej. Dla wielu zegarków usługa Certified jest opcjonalna i może zostać zamówiona dodatkowo. Zobacz również: Jaka jest różnica między usługą Certified wliczoną a opcjonalną?
Zegarki, w których cenę wliczona jest usługa Certified, zostały już certyfikowane przez profesjonalnego zegarmistrza wybranego przez sprzedawcę i zweryfikowanego przez Chrono24. Jednak nie wszyscy sprzedawcy mają dostęp do profesjonalnego zegarmistrza w swojej okolicy. Z tego względu masz możliwość zamówić usługę Certified dodatkowo za dopłatą w wysokości 199 €. Zobacz również: Co jest wliczone w opcjonalną usługę Certified?
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup zegarka już certyfikowanego, czy też zegarka dostępnego w ramach opcjonalnej usługi Certified, przebieg i jakość weryfikacji są zawsze takie same. Nasza definicja autentyczności, ustandaryzowany proces weryfikacji oraz dokładne sprawdzanie kwalifikacji zegarmistrzów zapewniają, że nasze wysokie standardy są zawsze spełniane. Zobacz również: Kto sprawdza zegarek?
Jeśli postanowisz zamówić dodatkowo usługę Certified, doliczymy do ceny zakupu kwotę 199 €, aby pokryć koszty związane z ubezpieczoną wysyłką zegarka i certyfikacją przez naszego zegarmistrza. Choć wysokość kosztów wysyłki różni się w zależności od adresu, dla wszystkich nabywców obowiązuje jedna kwota. Po przeprowadzeniu certyfikacji zegarmistrz przesyła zegarek bezpośrednio do Ciebie. Oczywiście w ramach pomyślnej certyfikacji otrzymasz również cyfrowy certyfikat potwierdzający autentyczność zegarka.
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup zegarka już certyfikowanego, czy też zegarka dostępnego w ramach opcjonalnej usługi Certified, przebieg i jakość weryfikacji są zawsze takie same. Nasza definicja autentyczności, ustandaryzowany proces weryfikacji oraz dokładne sprawdzanie kwalifikacji zegarmistrzów zapewniają, że nasze wysokie standardy są zawsze spełniane. Zobacz również: Kto sprawdza zegarek?
Usługa Certified wliczona w cenę jest dostępna dla określonych zegarków, których cena oferty przekracza kwotę 1000 €. Zegarki te zostały już zweryfikowane przez profesjonalnego zegarmistrza wyznaczonego przez sprzedawcę. Za tę usługę nie są doliczane dodatkowe koszty.
Opcjonalna usługa Certified dostępna jest dla określonych zegarków, których cena oferty przekracza kwotę 5000 €. W ich przypadku możliwe jest zamówienie dodatkowej weryfikacji przez naszych zegarmistrzów za dopłatą w wysokości 199 €.
Certyfikat autentyczności zawiera informację o marce i modelu zegarka, a także datę wystawienia dokumentu. Oprócz tego można na nim znaleźć także numer seryjny, rok produkcji, numer TC oraz numer referencyjny zegarka. Jeśli zegarmistrz stwierdzi w trakcie weryfikacji odchylenia od stanu oryginalnego pod kątem autentyczności lub zauważy pojedyncze części zamienne, uwagi na ten temat zostaną również uwzględnione w certyfikacie. Certyfikat jest dostępny oczywiście tylko dla Ciebie i możesz uzyskać dostęp do niego po zalogowaniu się na konto Chrono24.
Wraz z certyfikowanym zegarkiem otrzymasz dostęp do cyfrowego certyfikatu zawierającego gwarancję autentyczności. Gwarancja ta opiera się na naszej definicji autentyczności i obowiązuje przez 3 lata od wystawienia certyfikatu. Gdyby okazało się, że zegarek nie spełnia naszej definicji autentyczności, prosimy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasz zespół niezwłocznie rozpatrzy Twoje zgłoszenie. Zależnie od stwierdzonych nieprawidłowości zwrócimy Ci całą kwotę zakupu lub wymienimy odpowiednią część zegarka, aby w pełni odpowiadał naszej definicji autentyczności. Zobacz również: Jak definiujemy autentyczność?

Dalsze pytania i odpowiedzi