Pomiń
Kupuj zegarki bezpiecznie dzięki Ochronie Kupujących Chrono24
Chrono24 - Polska
Logowanie lub rejestracja
Chcesz sprzedać podobny zegarek? Stwórz ofertę

Porsche Design 1919 Certified

Chronotimer All Black

Używane () | Rok produkcji 2020 | Z oryginalnym pudełkiem | Z oryginalnymi dokumentami
11 446 
Darmowa ubezpieczona wysyłka do:
Przelew
+ 199 € (opcjonalnie)

Autentyczność tego zegarka jest sprawdzana i certyfikowana przez profesjonalnego zegarmistrza.

Ochrona Kupujących Chrono24 w pakiecie

Ochrona Kupujących gwarantuje bezpieczeństwo przy zakupie – w razie jakichkolwiek problemów służymy Ci pomocą.

Wysyłka i sprzedawca

Artykuł w magazynie
Przewidywana dostawa: 02.03 - 09.03
Sprzedawca profesjonalny
4,9 ( )

Więcej informacji o ofercie

Dane podstawowe

Kod oferty HTA9G1
Marka Porsche Design
Model 1919
Numer referencyjny 6020.1.02.003.02.2
Naciąg Automatyczny
Materiał koperty Tytan
Materiał paska Tytan
Rok produkcji 2020
Stan (Noszony, żadne lub prawie niewidoczne ślady użytkowania)
Zawartość dostawy
Z oryginalnym pudełkiem i oryginalnymi dokumentami
Płeć Zegarek męski/Unisex
Lokalizacja Niemcy, Siegburg
Cena 2599 € (= 11 446 zł)
Dostępność Artykuł w magazynie

Mechanizm

Naciąg Automatyczny

Koperta

Materiał koperty Tytan
Średnica 42 mm
Wodoszczelność 10 ATM
Szkło Szkiełko szafirowe
Cyferblat Czarny
Cyfry Arabskie

Pasek

Materiał paska Tytan
Kolor paska Czarny
Zapięcie Jeden zatrzask

Funkcje

Chronograf, Data

Opis

Zabezpieczenia Chrono24 dla tej oferty

Więcej o bezpieczeństwie na Chrono24

Łatwy zwrot zamówienia

Nie jesteś zadowolony z Twojego zamówienia? To żaden problem! W przypadku płatności za pośrednictwem usługi powierniczej na Chrono24 możesz szybko i wygodnie zwrócić artykuł. Jeśli masz wątpliwości co do autentyczności zegarka, jeśli ma on jakieś braki lub nie spełnia Twoich oczekiwań, skorzystaj w ciągu 14 dni z przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy kupna.

Oto jak przebiega proces zwrotu:

 1. 1.  Poinformuj Dział Obsługi Klienta Chrono24 o zwrocie

 2. 2.  Wyślij ubezpieczony artykuł z powrotem do sprzedawcy

 3. 3.  Chrono24 zwróci Ci kwotę zamówienia

Te zegarki mogą Cię zainteresować

Ponad 700 000 zadowolonych nabywców

Sprzedawcy profesjonalni na Chrono24 cieszą się zaufaniem: 4.8 na 5

Gwarancja autentyczności Chrono24

Sprzedawca

Sprzedawca profesjonalny | Od 2009 na Chrono24
Siegburg, Niemcy
niemiecki
298 Sprzedaże
43 Aktywne oferty
Siegburg, Niemcy
niemiecki

Wyróżnienia

Wartości obliczone na podstawie wyników sprzedawcy w ciągu ostatnich 90 dni.
Trusted Seller

Spełnia wymogi prawne oraz nasze poszerzone kryteria wewnętrzne

Fast Shipper

Wysyła artykuły znajdujące się w magazynie średnio w ciągu 24 godzin

Punktualność

Wysyła 100% artykułów zgodnie z opisem lub szybciej

Czas odpowiedzi

Odpowiada w ciągu 5 godzin

Sprzedaże

Sprzedał 11 artykułów

Oceny (213)
4,9
4,8 Wysyłka
4,9 Opis produktu
4,9 Komunikacja
209 nabywców poleca sprzedawcę
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki (0)
1 gwiazdka (0)
Publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie oparte na pomyślnych transakcjach, zarejestrowanych zwrotach oraz komunikacji między nabywcami a sprzedawcami.

Masz pytania?

Symbol Certified oznacza, że autentyczność zegarka została sprawdzona i certyfikowana przez profesjonalnego zegarmistrza. Dokładna weryfikacja autentyczności gwarantuje, że otrzymasz oryginalny zegarek, który spełnia Twoje oczekiwania.
1. Znajdź symbol Certified
W przeglądanych ofertach wypatruj symbolu Certified.
2.Wybierz zegarek i rozpocznij zakup
Wybierz swój wymarzony zegarek i rozpocznij proces zakupu.
Na stronie oferty znajdziesz informację, czy certyfikacja jest wliczona w kwotę zakupu, czy może zostać dodatkowo zamówiona.
3. Certyfikacja przez profesjonalnego zegarmistrza
Zanim otrzymasz zegarek, zostanie on zweryfikowany i certyfikowany przez profesjonalnego zegarmistrza. Ten sprawdzi zegarek pod kątem autentyczności i informacji podanych w ofercie.
4. Otrzymujesz certyfikat
Gdy tylko zegarek zostanie do Ciebie doręczony, możesz pobrać certyfikat poprzez Twoje konto na Chrono24.
Symbol Certified oznacza, że autentyczność zegarka została sprawdzona i certyfikowana przez profesjonalnego zegarmistrza. Jest to dla Ciebie dodatkowa gwarancja, że otrzymasz oryginalny zegarek, który spełnia Twoje oczekiwania.
Ochrona Kupujących to nasza podstawowa gwarancja, na którą możesz oczywiście liczyć przy zakupie certyfikowanego zegarka. W ramach Ochrony Kupujących możesz skorzystać z takich opcji jak płatność za pomocą usługi powierniczej oraz ubezpieczona wysyłka. Oprócz tego nasz Dział Obsługi Klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji.
W przypadku wielu zegarków certyfikacja jest wliczona w cenę. Dla innych zegarków możesz zamówić dodatkowo weryfikację i certyfikację przez profesjonalnego zegarmistrza. Zegarki te są odpowiednio oznakowane symbolem Certified. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi certyfikacyjnej, możesz ją dodatkowo zamówić za 199 €. Cena obejmuje ubezpieczoną przesyłkę oraz podatek VAT.
Regularnie dodajemy kolejne modele do programu Certified, dlatego zdecydowanie opłaca się sprawdzać co jakiś czas, czy Twój wymarzony zegarek został oznaczony odpowiednim symbolem.
Jeśli certyfikacja jest wliczona w cenę zegarka, otrzymasz go bez dodatkowych opłat. Kwotę zakupu możesz uregulować jak zawsze za pośrednictwem naszej usługi powierniczej.
Jeśli postanowisz zamówić certyfikację dodatkowo podczas dokonywania zakupu, pokrywasz koszty zegarka wraz z opłatą za certyfikację w wysokości 199 €. Rachunek za certyfikację wystawiamy wyłącznie na wyraźne życzenie nabywcy.
Jeśli certyfikacja jest dostępna, objęte nią zegarki poznasz w wynikach wyszukiwania po zielonym symbolu Certified oraz na stronie oferty. Regularnie dodajemy kolejne modele do programu Certified, dlatego zdecydowanie opłaca się sprawdzać co jakiś czas, czy Twój wymarzony zegarek został oznaczony odpowiednim symbolem.
To zależy od zegarka. W przypadku modeli vintage potwierdzenie z całą pewnością autentyczności i certyfikacja nie zawsze są możliwe. W razie wątpliwości skontaktujemy się z Tobą.
Wskazany przez Chrono24 profesjonalny zegarmistrz sprawdza i certyfikuje zegarek z wielką ostrożnością. Następujące elementy są poddawane dokładnej weryfikacji:
Stan zegarka: Zegarmistrz sprawdza, czy stan zegarka jest zgodny z informacją podaną w ofercie.
Zawartość przesyłki: Zegarmistrz sprawdza, czy przesyłka jest kompletna zgodnie z informacją podaną w ofercie.
Autentyczność: Zegarmistrz sprawdza zegarek bardzo dokładnie pod kątem autentyczności, a następnie wystawia certyfikat.
W ramach programu Certified zegarek jest weryfikowany przez wskazanego przez Chrono24 profesjonalnego zegarmistrza. Regularne kontrole jakości gwarantują, że zegarek jest testowany zgodnie z naszymi standardami wyłącznie przez fachowców posiadających wiedzę specjalistyczną.
Zazwyczaj trwa to od 1 do 3 dni roboczych.
Dokładna zawartość przesyłki zależy od informacji podanych w ofercie – otrzymasz zatem opakowanie i dokumenty, jeśli są dołączone do zegarka. Oprócz tego wystawimy specjalnie dla Ciebie certyfikat autentyczności.
Gdy tylko zegarek zostanie do Ciebie doręczony, możesz pobrać certyfikat poprzez Twoje konto na Chrono24.
Kwestia autentyczności nie jest łatwym tematem w świecie zegarków. Wśród ekspertów i globalnej społeczności zegarmistrzowskiej nie ma zgodności co do definicji autentyczności. Istnieją na przykład zegarki, które są w oryginalnym stanie, ale zamontowano w nich drobną część zamienną – czy w takim przypadku jest to nadal autentyczny zegarek?
Jako wiodąca platforma dla zegarków luksusowych specjalizujemy się w zegarkach i chcemy zachować jak największą transparentność w kontaktach z naszymi klientami. Dlatego podczas certyfikacji każda istotna część zegarka jest oceniana osobno i weryfikowana pod kątem odstępst od oryginału.
Zegarek nie może otrzymać certyfikatu, ani zostać zakwalifikowany jako autentyczny, jeśli:
 • Mechanizm nie jest autentyczny
 • Koperta nie jest autentyczna
 • W zegarku została zamontowana część, która nie jest oryginalna, a mimo to nosi nazwę lub logo producenta (nieoryginalna część zamienna)
 • Jeśli zegarek nie przejdzie pomyślnie procesu certyfikacji, nasz Dział Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą natychmiast, a koszty zakupu zostaną Ci zwrócone. Jeśli usługa certyfikacyjna została dodatkowo odpłatnie zamówiona w ramach zakupu, także opłata za nią zostanie Ci oczywiście zwrócona.
  Jeżeli w zegarku zostaną zidentyfikowane indywidualne poprawki (np. wykończenie diamentami) lub istotne części zamienne nie oznakowane logo producenta (np. wymienione bransolety, inny zestaw wskazówek, itp.), które nie zostały opisane w ofercie, poinformujemy Ci o tym jednoznacznie podczas procesu certyfikacji. Możesz wtedy samodzielnie zadecydować, czy wciąż chcesz nabyć zegarek.
  Poinformujemy Cię o tym i natychmiast zwrócimy Ci koszty zakupu. Jeśli usługa certyfikacyjna została dodatkowo zamówiona w ramach zakupu, także opłata za nią zostanie Ci zwrócona.
  Jeśli zegarmistrz w ramach procesu certyfikacji stwierdzi odstępstwa od informacji podanych w ofercie, skontaktujemy się z Tobą. Możesz wtedy samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy mimo wszystko chcesz zakupić zegarek.
  Warunki zwrotu w ramach programu Certified pokrywają się z ogólnymi warunkami zwrotu na naszej platformie. W razie nabycia zegarka u sprzedawcy profesjonalnego przysługuje Ci ustawowe prawo odstąpienia od umowy zakupu w ciągu 14 dni od chwili otrzymania zegarka. Przy zakupie u sprzedawcy prywatnego nie obowiązuje ustawowe prawo zwrotu.

  Dalsze pytania i odpowiedzi