9 milionów miłośników zegarków miesięcznie

Sprzedaj zegarek na Chrono24

Jaki zegarek chcesz sprzedać?

Chcę sprzedać części lub akcesoria
  • Sprzedaż na poziomie 90%
  • Uzyskaj najlepszą cenę
  • Niewielka prowizja od obsługi sprzedaży

Pomyślna sprzedaż w 4 krokach!

Jak działa sprzedaż na Chrono24

Bezpieczna realizacja transakcji

Dzięki usłudze powierniczej na Chrono24 Twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne: nabywca wpłaca odpowiednią kwotę na nasz rachunek powierniczy, a Ty wysyłasz zegarek – w ciągu 7 dni od momentu pomyślnego doręczenia zegarka wypłacamy kwotę na Twoje konto.

Dowiedz się więcej

Tak oceniają nas tysiące zadowolonych klientów:

Ocena TrustScore: „Doskonała“ przy 4,8 na 5 gwiazdek

154 852 recenzji z całego świata

Powered by TrustPilot

Wskazówki dla sprzedawców prywatnych

Dowiedz się, jak stworzyć atrakcyjną ofertę, zrobić profesjonalne zdjęcia lub bezpiecznie wysłać zegarek.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Możesz tworzyć oferty prosto i bezpłatnie na Chrono24.

Podczas tworzenia oferty zostaniesz poproszony o podanie wszelkich istotnych danych i informacji na temat zegarka.
Poza tym masz również możliwość dołączenia do oferty indywidualnego opisu uwzględniającego informacje o stanie, przeglądach, naprawach i wyposażeniu zegarka, żeby zwiększyć atrakcyjność oferty w oczach potencjalnych nabywców.
Wysokiej jakości zdjęcia oraz zbliżenia na zegarek, jego stan i dołączone do niego wyposażenie stanowią idealne uzupełnienie Twojej oferty na Chrono24.
Jeśli dotąd nigdy nie zamieszczałeś oferty na Chrono24, będziesz musiał najpierw zarejestrować się jako sprzedawca.
Skorzystaj z bezpłatnej wyceny na Chrono24. Porównamy Twój zegarek z ponad 500 000 ofert z całego świata i zaproponujemy Ci kwotę, dzięki której sprzedasz go po jak najlepszej cenie.

Oczywiście możesz także samodzielnie przeanalizować ceny ofert na Chrono24. Możesz również wycenić zegarek bezpośrednio u jubilera lub w domu aukcyjnym.

Pamiętaj, że sprzedając w internecie na pewno uzyskasz wyższą cenę. Kwoty oferowane przez domy aukcyjne i jubilerów są zazwyczaj trochę niższe, tak aby umożliwić sprzedanie zegarka z zyskiem.
Prowizja od obsługi sprzedaży w wysokości 6,5% zostaje naliczona dopiero po dokonaniu udanej sprzedaży za pośrednictwem Chrono24.

Podczas wypłacania kwoty sprzedaży z konta powierniczego Chrono24 zostaje od niej automatycznie potrącona prowizja w odpowiedniej wysokości.
W rzadkich przypadkach, kiedy usługa powiernicza nie jest dostępna w procesie realizacji płatności (np. ponieważ nie jest dostępna w kraju nabywcy), wystawiamy po zakończeniu transakcji osobny rachunek na kwotę prowizji.

Dalsze pytania i odpowiedzi