Ochrona kupujących Gwarancja autentyczności Dlaczego Chrono24? Polska  | PLN
Zaloguj sięZaloguj się

Sprzedaj Twój zegarek na Chrono24

Uruchom asystenta oferty:
Wpisz numer referencyjny zegarka. Jeżeli nie możesz go znaleźć, wprowadź markę, model lub inne cechy Twojego zegarka.

Sprzedaj Twój zegarek na Chrono24

Jaką wartość ma Twój zegarek?

Państwa korzyści

 • Niska opłata za ogłoszenie

  Niska opłata za ogłoszenie

  Umieszczenie oferty na stronie Chrono24 nie kosztuje dużo. Opłata wynosi jedynie 2,85% ustalonej przez Ciebie ceny artykułu – doskonały stosunek ceny do jakości.

 • Gwarancji zwrotu pieniędzy

  Gwarancji zwrotu pieniędzy

  Niczym nie ryzykujesz zamieszczając ofertę. Jeżeli przez 6 miesięcy nie uda Ci się znaleźć nabywcy, zwrócimy Ci pieniądze za jej opublikowanie.

 • Wysokie wyniki sprzedaży

  Wysokie wyniki sprzedaży

  Dzięki nam bez problemu znajdziesz nabywcę dla Twojego zegarka. Sprzedaż na poziomie 90% mówi sama za siebie: Twój zegarek szybko zmieni właściciela.

 • Prawdziwa pasja

  Prawdziwa pasja

  Nie tylko my zachwycamy się zegarkami. Chrono24 przyciąga znawców i kolekcjonerów z całego świata. Twoja oferta jest dobrych rękach.

 • Szeroki zasięg

  Szeroki zasięg

  Dzięki Chrono24 świat luksusowych zegarków jest na wyciągniecie ręki dla koneserów z ponad 90 krajów. Nie ważne czy przez komputer, czy smartfon, Twoja oferta jest zawsze dostępna.

 • Duże zainteresowanie

  Duże zainteresowanie

  Ponad 350 000 miłośników zegarków odwiedza codziennie Chrono24 w poszukiwaniu nowego czasomierza. Być może będzie to właśnie Twój zegarek?

Sprzedawaj szybko i łatwo:
 • 1. Stwórz ofertę

  1. Stwórz ofertę

  Za pomocą naszego formularza stworzenie oferty zajmie Ci tylko chwilę.

 • 2. Przeglądaj zapytania dotyczące zakupu

  2. Przeglądaj zapytania dotyczące zakupu

  Potencjalni kupcy skontaktują się z Tobą bezpośrednio przez Chrono24.

 • 3. Sprzedaj zegarek

  3. Sprzedaj zegarek

  Omów z kupującym szczegóły dotyczące płatności i wysyłki.

Dzięki naszemu asystentowi szybko przygotujesz kompleksową ofertę

Tworzenie ofert jeszcze nigdy nie było tak proste. Potrzebujesz jedynie numeru referencyjnego Twojego zegarka – nasz asystent zajmie się szczegółami. Dodaj zdjęcia, podaj cenę i gotowe!

Zapewnij Twoim klientom bezpieczeństwo – korzystaj z usługi powierniczej na Chrono24

Dzięki przejrzystej realizacji transakcji za pomocą usługi powierniczej na Chrono24 zyskujesz podwójnie. Zdobędziesz zaufanie potencjalnych nabywców i ochronisz się przed ewentualnymi próbami oszustwa lub niewypłacalnością klientów. Pamiętaj, że z wysłaniem zegarka czekasz do momentu, aż nabywca wpłaci kwotę zamówienia na rachunek powierniczy.

Po stworzeniu oferty dodaj do niej usługę powierniczą jako dodatkową, bezpieczną formę płatności. Dalsze informacje znajdziesz tutaj.

Oceny klientów

Opinie innych sprzedawców prywatnych

 • Udało mi się sprzedać już dwa zegarki na Chrono24 i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z usługi powierniczej. Nie tylko ułatwia przeprowadzenie transakcji, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo sprzedaży.
  Joannis (Niemcy)
 • Sprzedaję na Chrono24 już od 2012 roku. W związku z tym, że stronę odwiedzają ludzie z całego świata, nigdy nie miałem problemu z szybkim znalezieniem nabywcy dla mojego zegarka.
  Ype (Holandia)
 • Tworzenie oferty jest szybkie i proste. Na Chrono24 mogę bez trudu nawiązać kontakt z klientami z całego świata.
  Jean-Marc, Francja
 • Sprzedałem na Chrono24 już kilka zegarków. Płatność przy pomocy rachunku powierniczego sprawdziła się i jest bardzo bezpieczna.
  Robert, Niemcy
 • Duże grono kupujących z całego świata umożliwia szybkie znalezienie potencjalnego klienta. Ceny sprzedaży są bardzo zadowalające.
  Dirk, Niemcy

Masz pytania?

Jak zamieścić ofertę sprzedaży zegarka?
Za pomocą naszego formularza sporządzenie oferty zajmie tylko chwilę.
 1. Dokładnie opisz swój zegarek. Im bardziej szczegółowy będzie Twój opis, tym większa jest szansa, że szybko znajdziesz potencjalnego kupca.
 2. Do oferty możesz dodać maksymalnie 4 zdjęcia. Podczas tworzenia oferty miej przygotowany aparat, ponieważ w trakcie edycji poprosimy Cię o wykonanie zdjęć tarczy ze wskazówkami ustawionymi w dwóch losowo wybranych pozycjach. Fotografie te nazywamy zdjęciami bezpieczeństwa. Służą one jako dowód własności zegarka i zostaną dodane do Twojej oferty.
 3. Następnie podaj swoje dane osobowe.
 4. Na końcu sprawdź wszystkie wprowadzone informacje oraz dokonaj opłaty za umieszczenie oferty.
Ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia i jakie są dostępne metody płatności?
Za umieszczenie na naszej stronie prywatnej oferty sprzedaży pobierana jest opłata w wysokości 2,85 % żądanej ceny zegarka, jednak nie mniej niż 5,00 EUR. Maksymalna opłata za zamieszczenie oferty wynosi 299,00 EUR, niezależnie od wysokość ceny. Jeżeli w przeciągu 6 miesięcy nie uda Ci się sprzedać zegarka, zwrócimy Ci uiszczoną opłatę. Dostępne formy płatności, to: Paypal, karta kredytowa lub przelew bankowy. Stan z 10/2015.
Jak dokładnie działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli nie sprzedasz w przeciągu 6 miesięcy, otrzymasz od nas zwrot kosztów za ogłoszenie. Warunkiem tego jest, że Twój zegarek był prezentowany w Internecie na Chrono24 przez 6 miesięcy, nie został sprzedany i znajduje się jeszcze w Twoim posiadaniu. W tym celu należy po upływie 6 miesięcy udowodnić w ciągu 4 tygodni, że zegarek jest jeszcze w Twoim posiadaniu.
Co to jest numer referencyjny?
Numer referencyjny to unikatowe oznaczenie modelu lub wersji Twojego zegarka. Może się on składać z wielu cyfr oraz liter. Niektórzy producenci umieszczają numer referencyjny na dnie koperty (nie mylić z numerem koperty) albo na końcówce paska lub bransolety. Czasami numer ten graweruje się na cyferblacie. Numer referencyjny Twojego zegarka powinien się ponadto znajdować w jego dokumentacji oraz na rachunku. Jeżeli nie możesz odnaleźć numeru referencyjnego, poszukaj tego producenta w internecie i porównaj obrazy z sieci z Twoim zegarkiem. Ta szybka metoda jest w większości przypadków najskuteczniejsza.

+1 646-887-3561

FAQ