Ponad 1 500 udanych sprzedaży prywatnych miesięcznie.
Sprzedaj także Twój zegarek na Chrono24!

Sprzedaj części lub akcesoria
 • Niskie opłaty za umieszczenie oferty
 • Sprzedaż na poziomie 90%
 • Bezpłatna usługa powiernicza
Niskie opłaty za umieszczenie oferty
Sprzedaż na poziomie 90%
Bezpłatna usługa powiernicza

Dlaczego sprzedawać za pomocą Chrono24?

 • Wiodąca giełda luksusowych zegarków

  Wiodąca giełda luksusowych zegarków

  Chrono24 specjalizuje się w zegarkach luksusowych i oferuje profesjonalną platformę dla Twoich czasomierzy. Tutaj otrzymasz za nie najkorzystniejsze ceny.

 • Dziennie ponad 350 000 potencjalnych nabywców

  Dziennie ponad 350 000 potencjalnych nabywców

  Oferty są widoczne dla potencjalnych kupców z ponad 90 krajów. Dzięki temu aż 9 na 10 zegarków szybko znajduje nowego właściciela.

 • Bezpieczna realizacja transakcji

  Bezpieczna realizacja transakcji

  Zajmiemy się całą transakcją tak abyś otrzymał kwotę zamówienia bezpośrednio na Twoje konto i w odpowiedniej walucie.

Sprzedawaj szybko i łatwo

 • 1. Stwórz ofertę

  1. Stwórz ofertę

 • 2. Przeglądaj zapytania dotyczące zakupu

  2. Przeglądaj zapytania dotyczące zakupu

 • 3. Sprzedaj zegarek

  3. Sprzedaj zegarek

Większe bezpieczeństwo i lepsze rezultaty dzięki korzystaniu z bezpłatnej usługi powierniczej

Już ponad 60% sprzedawców korzysta z usługi powierniczej na Chrono24. Pamiętaj, że z wysłaniem zegarka czekasz do momentu, aż nabywca wpłaci kwotę zamówienia na rachunek powierniczy. Usługa jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna i pomoże Ci zdobyć zaufanie potencjalnych klientów oraz zwiększyć szanse na udaną sprzedaż!

Dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.

Jak stworzyć nową ofertę na Chrono24 w tylko 4 krokach

Opinie innych sprzedawców prywatnych

 • Udało mi się sprzedać już dwa zegarki na Chrono24 i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza z usługi powierniczej. Nie tylko ułatwia przeprowadzenie transakcji, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo sprzedaży.
  Joannis (Niemcy)
 • Sprzedaję na Chrono24 już od 2012 roku. W związku z tym, że stronę odwiedzają ludzie z całego świata, nigdy nie miałem problemu z szybkim znalezieniem nabywcy dla mojego zegarka.
  Ype (Holandia)
 • Tworzenie oferty jest szybkie i proste. Na Chrono24 mogę bez trudu nawiązać kontakt z klientami z całego świata.
  Jean-Marc, Francja
 • Sprzedałem na Chrono24 już kilka zegarków. Płatność przy pomocy rachunku powierniczego sprawdziła się i jest bardzo bezpieczna.
  Robert, Niemcy
 • Duże grono kupujących z całego świata umożliwia szybkie znalezienie potencjalnego klienta. Ceny sprzedaży są bardzo zadowalające.
  Dirk, Niemcy
 • Na Chrono24 sam mogę decydować, za ile chcę sprzedać moje zegarki. Globalny zasięg i wsparcie ze strony Działu Obsługi Klienta sprawiają, że Chrono24 jest najlepszą platformą dla tego typu transakcji.
  Mark z USA

Masz pytania?

Jak zamieścić ofertę sprzedaży zegarka?
Za pomocą naszego formularza sporządzenie oferty zajmie tylko chwilę.
 1. Dokładnie opisz swój zegarek. Im bardziej szczegółowy będzie Twój opis, tym większa jest szansa, że szybko znajdziesz potencjalnego kupca.
 2. Do oferty możesz dodać maksymalnie 4 zdjęcia. Podczas tworzenia oferty miej przygotowany aparat, ponieważ w trakcie edycji poprosimy Cię o wykonanie zdjęć tarczy ze wskazówkami ustawionymi w dwóch losowo wybranych pozycjach. Fotografie te nazywamy zdjęciami bezpieczeństwa. Służą one jako dowód własności zegarka i zostaną dodane do Twojej oferty.
 3. Następnie podaj swoje dane osobowe.
 4. Na końcu sprawdź wszystkie wprowadzone informacje oraz dokonaj opłaty za umieszczenie oferty.
Ile kosztuje zamieszczenie ogłoszenia i jakie są dostępne metody płatności?
Za umieszczenie na naszej stronie prywatnej oferty sprzedaży pobierana jest opłata w wysokości 4,5% żądanej ceny zegarka, jednak nie mniej niż 5,00 EUR. Maksymalna opłata za zamieszczenie oferty wynosi 299,00 EUR, niezależnie od wysokość ceny. Jeżeli w przeciągu 6 miesięcy nie uda Ci się sprzedać zegarka, zwrócimy Ci uiszczoną opłatę. Dostępne formy płatności, to: Paypal, karta kredytowa lub przelew bankowy. Stan z 10/2015.
Jak dokładnie działa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Jeśli nie sprzedasz w przeciągu 6 miesięcy, otrzymasz od nas zwrot kosztów za ogłoszenie. Warunkiem tego jest, że Twój zegarek był prezentowany w Internecie na Chrono24 przez 6 miesięcy, nie został sprzedany i znajduje się jeszcze w Twoim posiadaniu. W tym celu należy po upływie 6 miesięcy udowodnić w ciągu 4 tygodni, że zegarek jest jeszcze w Twoim posiadaniu.
Co to jest numer referencyjny?
Numer referencyjny to unikatowe oznaczenie modelu lub wersji Twojego zegarka. Może się on składać z wielu cyfr oraz liter. Niektórzy producenci umieszczają numer referencyjny na dnie koperty (nie mylić z numerem koperty) albo na końcówce paska lub bransolety. Czasami numer ten graweruje się na cyferblacie. Numer referencyjny Twojego zegarka powinien się ponadto znajdować w jego dokumentacji oraz na rachunku. Jeżeli nie możesz odnaleźć numeru referencyjnego, poszukaj tego producenta w internecie i porównaj obrazy z sieci z Twoim zegarkiem. Ta szybka metoda jest w większości przypadków najskuteczniejsza.

+1 646-887-3560

FAQ

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.

+1 646-887-3560

Kontakt

?