Kontakt: Twoja wiadomość dla Chrono24

  • Sprzedaż zegarków nie jest bezpośrednim przedmiotem działalności Chrono24! W razie pytań odnośnie poszczególnych artykułów prosimy o zwrócenie się bezpośrednio do sprzedawcy danego artykułu. (nie wysyłać pytań na Chrono24)

  • Sprzedaż zegarków nie jest bezpośrednim przedmiotem działalności Chrono24! Jeśli masz zegarek, który chciałbyś sprzedać, wstaw własne ogłoszenie lub skontaktuj się z komercyjnym sprzedawcą.

Dziękujemy za dokonanie płatności. Poinformujemy Cię, gdy wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie. W związku z tym prosimy Cię o zignorowanie wiadomości wzywających do zapłaty. Są one wysyłane automatycznie i ustaną, gdy tylko kwota wpłynie na nasze konto.

Pamiętaj, że przelew środków na inne konto bankowe może potrwać 2-3 dni robocze.

Jeżeli w ciągu 6 miesięcy nie uda Ci się sprzedać zegarka, zwrócimy Ci pieniądze za umieszczenie oferty. Zwrot opłaty nastąpi pod warunkiem, że Twoja oferta była przez sześć miesięcy nieprzerwanie dostępna na stronie Chrono24, a zegarek w dalszym ciągu znajduje się w Twoim posiadaniu. Skontaktuj się z nami w tej sprawie za pomocą formularza kontaktowego.

Pamiętaj, że zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży koszty umieszczenia oferty prywatnej nie zostaną Ci zwrócone także wtedy, gdy sprzedasz zegarek w inny sposób niż przez Chrono24. Wszystkie istotne informacje znajdziesz w naszych FAQ w punkcie "Sprzedaż prywatna zegarków na Chrono24".

Chrono24 nie określa cen dla zegarków. Aby oszacować wartość Twojego zegarka, możesz porównać ceny podobnych modeli na naszej stronie Chrono24. W celu jak najdokładniejszej wyceny powinieneś się jednak zwrócić do zaufanego sprzedawcy zegarków.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sprzedaży Twojego zegarka na Chrono24: Dowiedz się więcej

Aby kupić zegarek wejdź na stronę oferty, kliknij na zielony przycisk "Kup" i postępuj zgodnie z instrukcjami. Będziemy Cię informować o następnych etapach zamówienia za pomocą wiadomości e-mail.

Jeżeli sprzedawca nie odpowie w ciągu 5 dni, możesz spróbować skontaktować się z nim telefonicznie. Numer telefonu znajdziesz u dołu strony z ofertą w polu "Sprzedawca".

Na wszystkie pytania dotyczące właściwości, stanu i dostępności artykułu, a także zawartości przesyłki chętnie odpowie sprzedawca. Skontaktuj się z nim korzystając z przycisku "Skontaktuj się ze sprzedawcą". Możesz także spróbować skontaktować się z nim telefonicznie. Numer telefonu znajdziesz u dołu strony z ofertą w polu "Sprzedawca".

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Chrono24.

Pole obowiązkowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Tel.: +49 721 96693-0
Faks: +49 721 96693-990

Chrono24 GmbH
Haid-und-Neu-Str. 18
D-76131 Karlsruhe
Niemcy

Dennis Fischer,
Director Customer Relations

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.

+1 646-887-3560

Kontakt

?